Zofia Klepacka, Katarzyna Zillmann

i

Autor: AP/Paweł Skraba Zofia Klepacka, Katarzyna Zillmann

Wiemy, co Klepacka myśli o Zillmann! Wymowny wpis na Facebooku

2021-07-30 8:45

Katarzyna Zillmann po zdobyciu srebrnego medalu IO Tokio 2020 dokonała coming-outu na antenie TVP. W sieci rozgorzała dziwna i niezrozumiała dyskusja na ten temat. Wioślarka podziękowała swojej ukochanej, najważniejszej osobie w wyjątkowym momencie. W tym czasie inny próbowali wplątać w to inną sportsmenkę, Zofię Klepacką. Po tym wymownym wpisie na Facebooku wiemy, co windsurferka myśli o wioślarce.

Pierwszy medal dla Polski podczas Tokio 2020 już na naszym koncie. Zjawiskowe wioślarki sięgnęły po srebro! Internet rozpalił się do czerwoności po tym, jak Katarzyna Zillmann na antenie pozdrowiła swoją dziewczynę. Choć nie ma w tym nic dziwnego - chciała podzielić się tym momentem z bliską sobie osobą - to rozpoczęła się na ten temat narodowa debata. I zupełnie niepotrzebnie wplątali w to Zofię Klepacką. W polską windsurferkę klasy RS:X uderzano ze względu na poglądy, których nie ukrywała. Teraz wyjaśniło się, co Klepacka myśli o Zillmann. Wszystko dzięki temu wpisowi na Facebooku.

Klepacka na wspólnym zdjęciu z Zillmann! Sport ponad podziałami

Panie pozowały w Japonii do wspólnej fotografii i z uśmiechami się obejmowały. - Sport ponad wszystko! Brawo Kasia i cała załoga za srebro dla Polski - napisała Klepacka na Facebooku. - To dowód na to, że sport potrafi łączyć - napisał jeden z kibiców. - Trzeba promować normalne ludzkie odruchy, zamiast dawać się wkręcać mediom i politykom w trybalistyczną wojnę polsko-polską... Brawo dla obu pań! - dodawał drugi.

Julia Walczak to dziewczyna Katarzyny Zillmann. Kim jest? Sprawdź w galerii poniżej!

Kim jest Katarzyna Zillmann, polska medalistka IO Tokio 2020?

Katarzyna Zillmann to druga srebrna medalistka IO Tokio 2020 z naszej osady. Z Martą Wieliczko współpracuje od lat! Jeszcze w 2015 roku startowała z nią w mistrzostwach świata młodzieżowców. Obecnie razem ze swoją osadą ma na koncie tytuły mistrzyni świata i mistrzyni Europy (kolejno Płowdiw 2018 i Glasgow 2018). W Poznaniu w 2020 roku sięgnęła po brąz mistrzostw Europy. Po srebrze Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020 nie ukrywała wielkiego wzruszenia.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze