Piłka na boisku

Autor: pixabay.com

Dominujące zwycięstwo Rennes nad Maccabi Hajfa

2023-12-01 7:00

W dniu 30 listopada 2023 roku o godzinie 18:45 w Budapeszcie na stadionie Puskás Aréna odbył się mecz grupy F Ligi Europy pomiędzy drużynami Maccabi Haifa i Rennes. Wynik tego spotkania to Maccabi Hajfa 0, Rennes 3.

Poprzednie mecze Maccabi Haifa - Rennes

W ostatnim czasie rozegrano jedno spotkanie między Maccabi Haifa a Rennes. Mecz ten odbył się na stadionie Roazhon Park w miejscowości Rennes w dniu 21 września 2023 roku. Wynik tego spotkania to Rennes 3, Maccabi Haifa 0.

Pierwsza połowa wczorajszego meczu Maccabi Haifa z Rennes zakończyła się wynikiem 1:0 dla drużyny Rennes. W 16 minucie Lorenzo Simić z Maccabi Haifa otrzymała żółtą kartkę za faul. W 29 minucie zawodnik o nazwisku Terrier zdobył bramkę dla Rennes po asyście Le Fee. W 32 minucie doszło do zmiany w drużynie Maccabi Haifa - Naor wszedł na boisko, zastępując Showa.

W drugiej połowie wczorajszego meczu Maccabi Haifa z Rennes, który odbył się w Budapeszcie, gospodarze nie byli w stanie odwrócić losów spotkania. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:0 dla Rennes.

Od samego początku drugiej połowy Maccabi Haifa próbowało zmienić sytuację na boisku. W 46 minucie trener wprowadził Khalaili za Podgoreanu. Niestety, już w kolejnej minucie Rennes zdobył bramkę dzięki Gouiriemu. W 61 minucie trener Maccabi Haifa dokonał dwóch zmian - Cornud wszedł za Simicia, a Refaelov zastąpił Chery'ego. W tym samym czasie trener Rennes również dokonał trzech zmian - Nagida wszedł za Trufferta, Rieder zastąpił Gouiriego, a Santamaria Le Fee.

W 65 minucie Cornud otrzymał żółtą kartkę za faul. Maccabi Haifa próbowało nadal nawiązać walkę, ale nie było im dane zdobyć bramki. W 71 minucie trener Rennes wprowadził Doue za Yildirima, a w odpowiedzi trener Maccabi Haifa postanowił dać szansę Hagagowi, który wszedł na boisko zastępując Pierrota. W końcowych minutach meczu trener Rennes dokonał jeszcze jednej zmiany - Blas wszedł za Matića. W 85 minucie zarówno Blas, jak i Kandil otrzymali żółte kartki za faule.

Niestety, w doliczonym czasie gry Rennes zdobył kolejną bramkę, tym razem dzięki Riederowi. Ostateczny wynik meczu to Maccabi Haifa 0, Rennes 3.