piłka nożna

Autor: Bartosz Orliński / AI Piłka w bramce

Dramatyczne zwycięstwo Servette FC nad Łudogorcem 1:0

2024-02-22 7:00

W dniu 22-02-2024 na stadionie Huvepharma Arena w miejscowości Razgrad odbył się mecz pomiędzy Łudogorcem a Servette FC w ramach Liga Konferencji Europy Knockout Round Play-offs. Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 18:45. Wynik tego meczu to Łudogorec: 0, Servette FC: 1.

Poprzedni mecz dwumeczu między Łudogorcem a Servette FC

W meczu między Łudogorcem a Servette FC, który odbył się na stadionie Genéve w miejscowości Geneva, żadna z drużyn nie zdołała zdobyć gola. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:0.

Pierwsza połowa dzisiejszego meczu Łudogorca z Servette FC zakończyła się wynikiem 0:1. Już w 5 minucie zawodnik Cognat z drużyny Servette FC otrzymał żółtą kartkę za tripping. Jednak to w 6 minucie to właśnie Cognat strzelił gola dla swojego zespołu, dając mu prowadzenie. W 13 minucie Caio Vidal z drużyny Łudogorec również został ukarany żółtą kartką za faul. Kolejną żółtą kartkę otrzymał Bolla z drużyny Servette FC w 31 minucie za elbowing.

W drugiej połowie dzisiejszego meczu pomiędzy Łudogorcem a Servette FC nie padły żadne gole, co oznacza, że wynik z pierwszej połowy utrzymał się do końca spotkania.

W 54 minucie sędzia ukarał żółtą kartką Mazikou z drużyny Servette FC za faul. Dwie minuty później w drużynie Servette FC doszło do zmiany - Ondoua wszedł na boisko, zastępując Bollę. W 66 minucie trener Łudogorca dokonał zmiany - Rwan Seco wszedł na boisko, zastępując Goncalvesa. W 74 minucie kolejna zmiana w drużynie Łudogorca - Rick wszedł na boisko, zastępując Caio Vidala. W 77 minucie Piotrowski z drużyny Łudogorec został ukarany żółtą kartką za faul.

W 84 minucie trener Servette FC dokonał zmiany - Kutesa wszedł na boisko, zastępując Cognata. Również w tej samej minucie trener Łudogorca dokonał zmiany - Tissera wszedł na boisko, zastępując Pedro Naressiego. W 89 minucie Son z drużyny Łudogorec został ukarany żółtą kartką za trzymanie przeciwnika. W doliczonym czasie gry, w 90+3 minucie, trener Servette FC dokonał ostatniej zmiany - Baron wszedł na boisko, zastępując Antunesa. Cały mecz zakończył się wynikiem: Łudogorec: 0, Servette FC: 1.

Gole oczekiwane 1.25 0.85

Statystyki obu zespołów przed ich wspólnym meczem wyglądały w sposób następujący:

Zespół Łudogorec rozegrał w ramach Ligi Konferencji Europy 7 meczów. Wygrali 4 z nich, zremisowali 1, a przegrali 2. Łącznie zdobyli 11 goli. Na swoim boisku rozegrali 3 mecze i zdobyli tam 7 goli, przy najwyższym wyniku 4-0. Na wyjazdach rozegrali 4 mecze i zdobyli na nich 4 gole, przy najwyższym wyniku 1-2. Średnia ilość zdobywanych przez Łudogorec goli na mecz wynosiła 1.6. Zespół Servette FC rozegrał w ramach Ligi Konferencji Europy tylko jeden mecz.

Nie wygrali żadnego z nich, zremisowali jeden, a nie przegrali żadnego. Nie zdobyli również żadnego gola w tych meczach. Na swoim boisku rozegrali jeden mecz i nie zdobyli tam żadnego gola. Na wyjazdach nie rozegrali jeszcze żadnego meczu i nie zdobyli na nich żadnego gola. Średnia ilość zdobywanych przez Servette FC goli na mecz wynosiła 0.0.

Podsumowując, drużyna Servette FC zdobyła 4 punkty w dwumeczu, składające się z 1 zwycięstwa i 1 remisu. Nie ponieśli żadnej porażki i strzelili 1 gola, nie tracąc żadnego.

Drużyna Łudogorec zdobyła tylko 1 punkt w dwumeczu, zremisowali raz i przegrali raz. Nie strzelili żadnego gola, ale stracili 1 gola. Zatem do kolejnej rundy przechodzi drużyna Servette FC.