Piłka nożna

Autor: pixabay.com Piłka nożna, narożnik boiska

Dwubramkowa dramaturgia w meczu Las Palmas - Osasuna kończy się remisem 1:1

2024-02-25 7:00

W dniu 25-02-2024 o godzinie 18:30 na stadionie Gran Canaria w miejscowości Las Palmas de Gran Canaria odbył się mecz La Liga pomiędzy drużynami Las Palmas i Osasuna. Wynik spotkania to remis 1:1.

Poprzednie mecze Las Palmas - Osasuna

W pierwszym meczu, który odbył się na stadionie Gran Canaria w Las Palmas de Gran Canaria dnia 12 stycznia 2019 roku, drużyna Las Palmas pokonała Osasunę 4:1. Drugi mecz, rozegrany na stadionie El Sadar w Pamplonie dnia 25 maja 2019 roku, zakończył się wynikiem 2:0 dla Osasuny. Ostatni mecz, który odbył się na tym samym stadionie w Pampelunie dnia 11 listopada 2023 roku, zakończył się remisem 1:1. Stosunek bramek w rozegranych meczach Las Palmas: 5, Osasuna: 4

Pierwsza połowa dzisiejszego meczu Las Palmas z Osasuną zakończyła się bezbramkowym remisem. W 45 minucie zawodnik drużyny Osasuna, Moncayola, otrzymał żółtą kartkę za trzymanie przeciwnika.

W drugiej połowie dzisiejszego meczu Las Palmas z Osasuną, który odbył się w Las Palmas de Gran Canaria, obie drużyny zdołały zdobyć po jednym golu, co ostatecznie przyczyniło się do remisu 1:1. W 49 minucie to zawodnik o nazwisku Garcia strzelił bramkę dla drużyny Osasuny, dając jej prowadzenie. Jednak już w tej samej minucie Alex Suarez z Las Palmas został ukarany żółtą kartką za tripping. W 52 minucie to Rodriguez zapewnił wyrównanie dla Las Palmas strzelając gola.

Mecz był bardzo wyrównany i obie drużyny starały się zdobyć kolejne bramki. W 63 minucie trener Osasuny dokonał dwóch zmian: Garcia wszedł na boisko, zastępując Garcie, a Munoz zastąpił Moncayolę. W odpowiedzi trener Las Palmas również dokonał dwóch zmian: Munir El Haddadi wszedł na boisko, zastępując Moleiro, a Ramirez zastąpił Cardonę w 65 minucie. W 74 minucie trener Osasuny wprowadził Arguibide za Areso oraz Ibaneza za Gomeza. Natomiast trener Las Palmas dokonał dwóch zmian w 77 minucie: Araujo wszedł na boisko, zastępując Marvina, a Campana zastąpił Loiodice.

W 89 minucie trener Las Palmas dokonał kolejnej zmiany, wprowadzając Ramireza za Alexa Suareza. W doliczonym czasie gry, w 90+1 minucie, trener Osasuny wprowadził Torro za Budimira. Na koniec meczu Coco z Las Palmas został ukarany żółtą kartką za roughing w 90+3 minucie. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 1:1, po bramkach Garcii dla Osasuny i Rodrigueza dla Las Palmas.

Gole oczekiwane 0.65 0.68

Drużyna Las Palmas przed meczem zajmowała 9 miejsce w tabeli, a po zdobyciu jednego punktu w tym meczu awansowała na 8 miejsce. Do tej pory wygrała 10 meczy, zremisowała 5 i przegrała 10, co daje im sumę punktów równą 35. Po dodaniu jednego punktu z tego meczu ich aktualna suma wynosi 36. Drużyna Osasuna przed meczem zajmowała 11 miejsce w tabeli, a po zdobyciu jednego punktu w tym meczu utrzymała się na tej samej pozycji. Do tej pory wygrała 9 meczy, zremisowała 5 i przegrała 11, co daje im sumę punktów równą 32. Po dodaniu jednego punktu z tego meczu ich aktualna suma wynosi 33.

La Liga - Następne mecze obydwóch zespołów:

Po rozegranym meczu między Las Palmas a Osasuną, oba zespoły mają już zaplanowane kolejne spotkania. Mecz pomiędzy Getafe a Las Palmas odbędzie się 2 marca 2024 roku o godzinie 18:30 na stadionie Coliseum w Getafe. Natomiast Osasuna zmierzy się z Deportivo Alaves 4 marca 2024 roku o godzinie 21:00 na stadionie El Sadar w Pampelunie.