piłka nożna

Autor: pixabay.com Radość kibiców na trybunach

Olympiakos Piraeus zwycięża Ferencvarosi TC 1:0 w play-offach Ligi Konferencji Europy

2024-02-22 7:00

W dniu 22-02-2024 o godzinie 21:00 w Budapeszcie na stadionie Groupama Aréna odbył się mecz pomiędzy Ferencvarosi TC a Olympiakosem Piraeus w ramach Liga Konferencji Europy Knockout Round Play-offs. W wyniku tego spotkania, Olympiakos Piraeus zdobył jednego gola, natomiast Ferencvarosi TC nie zdołał strzelić żadnej bramki.

Poprzedni mecz dwumeczu między Ferencvarosi TC a Olympiakosem Piraeus

W meczu pomiędzy Ferencvarosi TC a Olympiakosem Piraeus padł wynik 1:0 na korzyść drużyny gospodarzy. Spotkanie odbyło się na stadionie Georgios Karaiskakis w miejscowości Pireus. Jedynego gola zdobył zespół Olympiakos Piraeus.

Pierwsza połowa dzisiejszego meczu Ferencvarosi TC z Olympiakosem Piraeus zakończyła się wynikiem 0:1. W 42 minucie zawodnik Varga z drużyny Ferencvarosi TC otrzymał żółtą kartkę za tripping. Natomiast w 45 minucie gracz o nazwisku El Kaabi strzelił gola dla zespołu Olympiakosu Piraeus.

W drugiej połowie dzisiejszego meczu Ferencvarosi TC z Olympiakosem Piraeus, który odbył się w Budapeszcie, nie padły żadne gole. Jednakże obie drużyny dokonały kilku zmian personalnych. W 46 minucie Makreckis wszedł na boisko zastępując Winga, a Pesic zastąpił Kodro.

W 67 minucie Ben Romdhane wszedł na boisko zamiast Zachariassena, a Ramirez zastąpił Civica. W 74 minucie Iborra wszedł na boisko zamiast Fortounisa, a Masouras zastąpił Hortę w drużynie Olympiakosu Piraeus. W 79 minucie Jovetic wszedł na boisko zamiast El Kaabi. W 86 minucie Katona wszedł na boisko zamiast Marquinhosa w drużynie Ferencvarosi TC. W 87 minucie Abu Fani otrzymał żółtą kartkę za faulowanie przeciwnika.

Na koniec, w 90 minucie Carvalho wszedł na boisko zamiast Chiquinho w drużynie Olympiakosu Piraeus. Cały mecz zakończył się wynikiem: Ferencvarosi TC: 0, Olympiakos Piraeus: 1.

Gole oczekiwane 0.47 1.81

Statystyki obu zespołów przed ich wspólnym meczem wyglądały w sposób następujący:

Zespół Ferencvarosi TC w ramach Ligi Konferencji Europy rozegrał 13 meczów. Wygrał 8 z nich, zremisował 4, a przegrał tylko 1. Łącznie zdobyli 30 goli. Na swoim boisku rozegrali 6 meczów i strzelili tam 14 goli. Najwyższy wynik, jaki udało im się osiągnąć na własnym boisku to 4-0. Na wyjazdach rozegrali 7 meczów i zdobyli na nich 16 goli.

Najwyższy wynik, jaki udało im się osiągnąć na wyjazdach to 1-6. Średnia ilość zdobywanych przez Ferencvarosi TC goli na mecz wynosiła 2,3. Zespół Olympiakos Piraeus w ramach Ligi Konferencji Europy rozegrał tylko jeden mecz. Wygrali ten mecz, nie remisując ani nie przegrywając żadnego innego spotkania. Zdobyli w sumie jednego gola. Mecz ten odbył się na ich własnym boisku, gdzie zdobyli jednego gola i wygrali z wynikiem 1-0.

Na wyjazdach nie rozegrali żadnego meczu i nie zdobyli żadnych goli. Średnia ilość zdobywanych przez Olympiakos Piraeus goli na mecz wynosiła 1,0.

Drużyna Olympiakos Piraeus zdobyła 6 punktów w dwumeczu, mając 2 zwycięstwa, 0 remisów i 0 porażek. Strzelili 2 gole i nie stracili żadnego gola. Drużyna Ferencvarosi TC zdobyła 0 punktów, mając 0 zwycięstw, 0 remisów i 2 porażki. Nie strzelili żadnego gola i stracili 2 gole. Zespół Olympiakos Piraeus przeszedł do kolejnej rundy.