piłka nożna

Autor: pixabay.com Bramkarz

Romero strzela 2 gole i przyczynia się do remisu Atletico Madryt z Almerią

2024-02-24 7:00

W dniu 24-02-2024 o godzinie 21:00 w miejscowości Almería na stadionie Power Horse odbył się mecz w ramach La Liga 26 kolejki pomiędzy Almerią a Atleticiem Madryt. Wynik tego spotkania to remis 2:2.

Poprzednie mecze Almeria - Atletico Madryt

W ostatnich trzech meczach między Almerią a Atleticiem Madryt padły różne wyniki. Pierwsze spotkanie, które odbyło się na stadionie Power Horse - Los Juegos Mediterráneos w Almerii, zakończyło się remisem 1:1. Drugi mecz, rozegrany na stadionie Cívitas Metropolitano w Madrycie, zakończył się zwycięstwem Atletico Madryt 2:1. Ostatnie spotkanie również odbyło się na stadionie Cívitas Metropolitano w Madrycie i zakończyło się zwycięstwem Atletico Madryt 2:1. Stosunek bramek w rozegranych meczach Almeria: 3, Atletico Madryt: 5

Pierwsza połowa dzisiejszego meczu Almerii z Atletico Madryt zakończyła się wynikiem 1:1. W drugiej minucie meczu Correa, zawodnik Atletico Madryt, strzelił gola dla swojej drużyny. Jednak w 27 minucie Romero, gracz Almerii, odpowiedział strzałem na bramkę i zdobył gola dla swojego zespołu. W 40 minucie Reinildo z drużyny Atletico Madryt otrzymał żółtą kartkę za faul.

W drugiej połowie dzisiejszego meczu Almerii z Atletico Madryt, który odbył się w Almerii, obie drużyny zaprezentowały się bardzo dobrze. Ilość goli z pierwszej połowy (Almeria: 1, Atletico Madryt: 1) zmieniła się na końcowy wynik (Almeria: 2, Atletico Madryt: 2).

Na początku drugiej połowy, w 46 minucie, trener Atletico Madryt dokonał dwóch zmian. Gracz Llorente wszedł na boisko, zastępując Koke'a, a Riquelme zastąpił Linę. Obie drużyny kontynuowały walkę o zwycięstwo. W 57 minucie gracz o nazwisku de Paul strzelił gola dla Atletico Madryt, dając swojej drużynie prowadzenie. Jednak w 64 minucie gracz Romero odpowiedział strzałem na bramkę i wyrównał wynik dla Almerii.

W 69 minucie trener Almerii dokonał dwóch zmian. Gracz Arribas wszedł na boisko, zastępując Romero, a Chumi zastąpił Radovanovica. W tym samym czasie trener Atletico Madryt również dokonał dwóch zmian - Morata wszedł za Depaya, a Niguez za Correę. Obie drużyny kontynuowały intensywną grę, ale żadna z nich nie była w stanie zdobyć kolejnego gola. W 78 minucie trener Almerii postanowił dokonać zmiany, wprowadzając Leo Baptistao za Lozano, a w 79 minucie Melero wszedł na boisko, zastępując Vierę.

W 82 minucie trener Almerii dokonał kolejnej zmiany - Lopy wszedł na boisko, zastępując Robertone'a. W tym samym czasie trener Atletico Madryt również dokonał zmiany - Witsel wszedł za de Paula. Mecz był bardzo zacięty do samego końca. W doliczonym czasie gry, w 90+3 minucie, Embarba otrzymał żółtą kartkę za faul. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 2:2 między Almerią a Atletico Madryt.

Obie drużyny zaprezentowały się bardzo dobrze i pokazały swoje umiejętności na boisku.

Gole oczekiwane 0.40 1.34

Na podstawie podanych informacji można stwierdzić, że przed meczem Almeria zajmowała ostatnie miejsce w tabeli, natomiast Atletico Madryt było na 4. pozycji. Drużyna Atletico Madryt miała znacznie lepsze wyniki, wygrywając 16 meczy, remisując 3 i przegrywając 6. Ich suma punktów wynosiła 51. Natomiast Almeria nie odniosła jeszcze żadnego zwycięstwa, zremisowała 8 meczy i przegrała aż 17. Ich suma punktów do tej pory wynosiła tylko 8. W meczu obydwie drużyny zdobyły po jednym punkcie, co oznacza, że aktualnie Almeria ma 9 punktów, a Atletico Madryt posiada teraz 52 punkty.

La Liga - Następne mecze obydwóch zespołów:

Po rozegranym meczu między Almerią a Atleticiem Madryt, oba zespoły mają już zaplanowane kolejne spotkania. Almería zmierzy się z Celtą Vigo 1 marca 2024 roku o godzinie 21:00 na stadionie Abanca-Balaídos w Vigo. Natomiast Atletico Madryt zagra przeciwko Realowi Betis 3 marca 2024 roku o godzinie 16:15 na stadionie Cívitas Metropolitano w Madrycie.