Mecz piłkarski

Autor: Bartosz Orliński Mecz piłkarski

Sensacyjne zwycięstwo Union St. Gilloise nad Eintrachtem Frankfurt

2024-02-22 7:00

W dniu 22-02-2024 o godzinie 21:00 w miejscowości Frankfurt nad Menem na stadionie Deutsche Bank Park odbył się mecz pomiędzy Eintrachtem Frankfurt a Unionem St. Gilloise w ramach Liga Konferencji Europy Knockout Round Play-offs. W wyniku tego spotkania, drużyna Eintracht Frankfurt zdobyła 1 gola, natomiast Union St. Gilloise zdobyło 2 gole.

Poprzedni mecz dwumeczu między Eintrachtem Frankfurt a Unionem St. Gilloise

W meczu pomiędzy Unionem St. Gilloise a Eintrachtem Frankfurt, który odbył się na stadionie Lotto Park w miejscowości Brussels, padł remis 2:2. Obie drużyny zdobyły po 2 gole.

Przebieg spotkania

W pierwszej połowie dzisiejszego meczu Eintracht Frankfurt z Unionem St. Gilloise żadna z drużyn nie zdołała zdobyć gola. W 20 minucie zawodnik Eintracht Frankfurt, But, otrzymał żółtą kartkę za faulowanie przeciwnika.

W drugiej połowie dzisiejszego meczu Eintracht Frankfurt z Unionem St. Gilloise, który odbył się w mieście Frankfurt nad Menem, doszło do kilku istotnych wydarzeń. W 47 minucie gracz o nazwisku Puertas strzelił gola dla zespołu Unionu St.

Gilloise, zmieniając wynik na 0:1. W 62 minucie trener Eintrachta Frankfurt dokonał dwóch zmian w swojej drużynie - Dina Ebimbe wszedł na boisko zastępując Butę, a Ekitike zastąpił Gotze. W 71 minucie kolejna zmiana w Eintrachcie Frankfurt - Rode wszedł na boisko za Knauffa. W 76 minucie trener Unionu St. Gilloise dokonał jednej zmiany - Eckert Ayensa wszedł na boisko zastępując Nilssona.

W tej samej minucie zarówno Amoura z drużyny Union St. Gilloise, jak i Trapp z Eintracht Frankfurt otrzymali żółte kartki za niesportowe zachowanie. W 80 minucie gracz Eckert Ayensa strzelił drugiego gola dla Unionu St. Gilloise, podnosząc wynik na 0:2. Jednak w 88 minucie Dina Ebimbe zdobył honorowego gola dla Eintrachta Frankfurt, ustalając wynik na 1:2.

W ostatnich minutach meczu trener Unionu St. Gilloise dokonał dwóch zmian - Teklab wszedł na boisko zastępując Lapoussina, a Sykes zastąpił Amourę w 90 +1 minucie. W tej samej minucie Dina Ebimbe otrzymał żółtą kartkę za tripping. Cały mecz zakończył się wynikiem: Eintracht Frankfurt: 1, Union St. Gilloise: 2.

Pomeczowe podsumowanie

Statystyki obu zespołów przed ich wspólnym meczem wyglądały w sposób następujący:

Zespół Eintracht Frankfurt rozegrał 9 meczów w ramach Ligi Konferencji Europy. Wygrał 4 z nich, zremisował 2, a przegrał 3. Łącznie zdobyli 16 goli. Na swoim boisku rozegrali 4 mecze i zdobyli tam 11 goli, przy najwyższym wyniku 6-0. Na wyjazdach rozegrali 5 meczy i zdobyli na nich 5 goli, przy najwyższym wyniku 0-1. Średnio zdobywają oni 1.8 gola na mecz. Zespół Union St.

Gilloise rozegrał jeden mecz w ramach Ligi Konferencji Europy. Nie wygrał żadnego z nich, zremisował jeden, a nie przegrał żadnego. Zdobyli oni w sumie dwa gole, oba na swoim boisku przy jednym rozegranym meczu. Na wyjazdach nie zagrali jeszcze żadnego meczu i nie zdobyli na nich żadnego gola. Średnio zdobywają oni dwa gole na mecz.

W dwumeczu drużyna Union St. Gilloise zdobyła 4 punkty, składające się z 1 zwycięstwa, 1 remisu i 0 porażek.

Strzelili 4 gole i stracili 3 gole. Zespół Eintracht Frankfurt zdobył tylko 1 punkt, mając na koncie 0 zwycięstw, 1 remis i 1 porażkę. Strzelili 3 gole i stracili 4 gole. Zespół Union St. Gilloise przeszedł do kolejnej rundy.