piłka nożna

Autor: pixabay.com Mecz piłkarski

Solidna obrona i bezbramkowy remis w meczu Real Betis - Deportivo Alaves

2024-02-18 7:00

W 25. kolejce La Liga odbył się mecz pomiędzy Realem Betis a Deportivo Alaves. Spotkanie miało miejsce na stadionie Benito Villamarín w Sewilli o godzinie 21:00 w dniu 18-02-2024. Wynik końcowy to Real Betis: 0, Deportivo Alaves: 0.

Poprzednie mecze Real Betis - Deportivo Alaves

W ostatnich trzech meczach między Realem Betis a Deportivo Alaves padło łącznie 6 goli. Pierwsze spotkanie odbyło się na stadionie Benito Villamarín w Sewilli dnia 18 stycznia 2022 roku, gdzie Real Betis pokonał Deportivo Alaves wynikiem 4:0. Drugi mecz miał miejsce na stadionie Mendizorroza w Vitoria-Gasteiz dnia 8 października 2023 roku i zakończył się remisem 1:1. Ostatnie starcie również odbyło się na stadionie Mendizorroza w Vitoria-Gasteiz dnia 6 stycznia 2024 roku, gdzie Deportivo Alaves wygrało z Realem Betis wynikiem 1:0. Stosunek bramek w rozegranych meczach Deportivo Alaves: 2, Real Betis: 5

Pierwsza połowa dzisiejszego meczu Realu Betis z Deportivo Alaves zakończyła się bezbramkowym remisem. W 31 minucie zawodnik Realu Betis, Ezzalzouli, otrzymał żółtą kartkę za faul. Kilka minut później, w 37 minucie, Marin z drużyny Deportivo Alaves również został ukarany żółtą kartką za brutalność. W ostatniej minucie pierwszej połowy, czyli w 45+1 minucie, Roca z drużyny Real Betis również otrzymał żółtą kartkę.

W drugiej połowie dzisiejszego meczu Real Betis z Deportivo Alaves, który odbył się w Sewilli, żadna z drużyn nie zdołała zdobyć gola. W 66 minucie trener Realu Betis dokonał zmiany, wprowadzając na boisko Bakambu za Roca.

Minutę później trener Deportivo Alaves również dokonał zmiany, wprowadzając Vicente za Rioję. W 71 minucie Sokratis z drużyny Real Betis otrzymał żółtą kartkę za faul. Kolejną żółtą kartkę otrzymał Abqar z Deportivo Alaves w 72 minucie za trzymanie przeciwnika. W 75 minucie trener Realu Betis dokonał dwóch zmian: Rodri wszedł na boisko za Ezzalzouli, a Willian Jose zastąpił Avilę. Pezzella z drużyny Real Betis otrzymał żółtą kartkę w 79 minucie za faul.

W 80 minucie trener Deportivo Alaves wprowadził Benavideza za Guridi'ego na boisko. Miranda z drużyny Real Betis otrzymał żółtą kartkę w 82 minucie. W ostatnich minutach meczu trener Deportivo Alaves dokonał dwóch zmian: Garcia wszedł na boisko za Omorodiona, a Lopez zastąpił Solę. Podsumowując, cały mecz zakończył się wynikiem: Real Betis: 0, Deportivo Alaves: 0.

Gole oczekiwane 0.87 0.34

Podsumowując sytuację drużyn Real Betis i Deportivo Alaves, przed meczem Real Betis zajmował 7. miejsce w tabeli, a Deportivo Alaves 12. miejsce. Do tej pory Real Betis wygrał 9 meczy, zremisował 11 meczy i przegrał 4 mecze, co dało im sumę punktów wynoszącą 38. Natomiast Deportivo Alaves wygrało 7 meczy, zremisowało 6 meczy i przegrało 11 meczy, co dało im sumę punktów wynoszącą 27. W tym konkretnym meczu obie drużyny zdobyły po jednym punkcie. Po dodaniu tych punktów aktualna suma punktów dla Real Betis wynosi 39, a dla Deportivo Alaves wynosi 28.

La Liga - Następne mecze obydwóch zespołów:

Po rozegranym meczu między Realem Betis a Deportivo Alaves, możemy już zaplanować kolejne spotkania obydwóch zespołów. Mecz Realu Betis z Athleticiem Bilbao odbędzie się 25 lutego 2024 roku o godzinie 16:15 na stadionie Benito Villamarín w Sewilli. Natomiast Deportivo Alaves zmierzy się z Mallorką dzień wcześniej, czyli 24 lutego 2024 roku o godzinie 18:30 na stadionie Mendizorroza w Vitoria-Gasteiz. Będzie to kolejna okazja dla obu drużyn, aby zaprezentować swoje umiejętności i zdobyć cenne punkty w walce o ligowe trofea.