piłka nożna

Autor: pixabay.com Sędzia piłkarski

Solidna obrona Toulouse i Benfiki - wynik 0:0 w fazie play-off Ligi Europy

2024-02-22 7:00

W dniu 22-02-2024 o godzinie 18:45 w Tuluzy odbył się mecz pomiędzy Toulouse a Benficą w ramach Liga Europy Knockout Round Play-offs. Spotkanie zakończyło się wynikiem bezbramkowym.

Poprzedni mecz dwumeczu między Toulouse a Benficą

W meczu pomiędzy Benficą a Toulouse, który odbył się na stadionie Sport Lisboa E Benfica w Lizbonie, wynik zakończył się zwycięstwem Benfiki 2:1. W trakcie spotkania padły trzy bramki, z czego dwie zostały zdobyte przez drużynę gospodarzy, a jedno trafienie przypadło na konto Toulouse.

Przebieg spotkania

Pierwsza połowa dzisiejszego meczu Toulouse z Benficą zakończyła się bezbramkowym remisem. W 15 minucie zawodnik Toulouse, Donnum, otrzymał żółtą kartkę za tripping. W 23 minucie doszło do zmiany w drużynie Toulouse - Keben wszedł na boisko, zastępując Diarrę. Natomiast w 30 minucie kolejna zmiana w drużynie Toulouse - Kamanzi wszedł na boisko, zastępując Deslera.

W drugiej połowie dzisiejszego meczu Toulouse z Benficą, który odbył się w Tuluzy, nie padły żadne gole. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:0 i ta sama liczba goli utrzymała się do końca spotkania.

Na początku drugiej połowy, w 46 minucie, w drużynie Benficy doszło do dwóch zmian. Gracz Cabral wszedł na boisko, zastępując Tengstedta, a Carreras zastąpił Morato. W 68 minucie kolejna zmiana w drużynie Benficy - Aursnes wszedł na boisko, zastępując Davida Neresa. W 74 minucie żółtą kartkę otrzymał Suazo z drużyny Toulouse za faul. W 80 minucie trener Toulouse dokonał dwóch zmian - Babicka wszedł na boisko, zastępując Suazo, a Magri zastąpił Gboho.

W 83 minucie żółtą kartkę otrzymał Kamanzi z drużyny Toulouse za faul. W 84 minucie również żółtą kartkę otrzymał Bah z drużyny Benficy za brutalność. W ostatniej minucie regulaminowego czasu gry (85 minuta) trener Benficy dokonał ostatniej zmiany - Kokcu wszedł na boisko, zastępując Di Marię. Mecz zakończył się wynikiem: Toulouse: 0, Benfica: 0.

Pomeczowe podsumowanie

Statystyki obu zespołów przed ich wspólnym meczem wyglądały w sposób następujący:

Zespół Toulouse rozegrał w ramach Ligi Europy 7 meczów, z których wygrał 3, zremisował 2, a przegrał 2. Łącznie zdobyli 9 goli. Na swoim boisku rozegrali 3 mecze i strzelili tam 4 gole. Najwyższy wynik, jaki udało im się osiągnąć na własnym boisku to 3-2. Na wyjazdach rozegrali 4 mecze i zdobyli na nich 5 goli. Najwyższy wynik, jaki udało im się osiągnąć na wyjazdach to 1-2. Średnia ilość zdobywanych przez Toulouse goli na mecz wynosi 1.3.

Zespół Benfica rozegrał w ramach Ligi Europy jeden mecz, który wygrał. Nie zremisował ani nie przegrał żadnego spotkania. Łącznie zdobyli oni dwa gole. Na swoim boisku rozegrali jeden mecz i strzelili tam dwa gole. Najwyższy wynik, jaki udało im się osiągnąć na własnym boisku to 2-1. Na wyjazdach nie rozegrali żadnego meczu i nie zdobyli żadnego gola. Średnia ilość zdobywanych przez Benficę goli na mecz wynosi 2.0.

Drużyna Benfica zdobyła w sumie 4 punkty, składające się na 1 zwycięstwo, 1 remis i 0 przegranych.

Strzelili 2 gole i stracili 1 gola. Drużyna Toulouse zdobyła w sumie 1 punkt, składający się na 0 zwycięstw, 1 remis i 1 przegraną. Strzelili 1 gol i stracili 2 gole. Zespół Benfica przeszedł do kolejnej rundy.