piłka nozna

Autor: pixabay.com Radość po wygranym meczu

Wyczyn Pika w 23 minucie i zwycięstwo Odra Opole nad Podbeskidziem Bielsko-Biała 2:1

2024-02-24 7:00

W 21. kolejce I Ligi odbył się mecz pomiędzy Podbeskidziem Bielsko-Biała a Odrą Opole. Spotkanie miało miejsce na stadionie Miejskim w Bielsku-Białej o godzinie 12:40 w dniu 24-02-2024. Wynik tego spotkania to Podbeskidzie Bielsko-Biała - 1, Odra Opole - 2.

Poprzednie mecze Podbeskidzie Bielsko-Biała - Odra Opole

W ostatnich trzech meczach między Podbeskidziem Bielsko-Biała a Odrą Opole nie padło wiele goli. Pierwsze spotkanie, które odbyło się na stadionie Miejskim w Bielsku-Białej, zakończyło się bezbramkowym remisem 0:0. Drugi mecz, rozegrany na stadionie Lks Pasjonat Dankowice w Dankowicach, również nie obfitował w gole - Odra Opole wygrała 1:0. Ostatnie starcie miało miejsce na stadionie Miejskim w Opolu i zakończyło się minimalnym zwycięstwem Odry Opole 1:0 nad Podbeskidziem Bielsko-Biała. W sumie, przez te trzy mecze padły tylko dwa gole - jeden dla Odry Opole i żaden dla Podbeskidzia Bielsko-Biała. Stosunek bramek w rozegranych meczach Odra Opole: 2, Podbeskidzie Bielsko-Biała: 0

W pierwszej połowie dzisiejszego meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała z Odrą Opole, który odbył się w Bielsku-Białej, gospodarze nie zdołali zdobyć żadnego gola, podczas gdy Odra Opole strzeliła jedną bramkę. W 10 minucie meczu Niziolek, zawodnik Odry Opole, wpisał się na listę strzelców. W 18 minucie Lusiusz z drużyny Podbeskidzie Bielsko-Biała otrzymała żółtą kartkę. Kolejne wydarzenie miało miejsce w 23 minucie, gdy Pikk z drużyny Odra Opole została ukarany czerwoną kartką.

W drugiej połowie dzisiejszego meczu Podbeskidzia Bielsko-Biała z Odrą Opole, który odbył się w Bielsku-Białej, doszło do kilku istotnych zmian personalnych w obu drużynach. W 46 minucie trener Podbeskidzia zdecydował się na zmianę gracza Kisiel wszedł na boisko, zastępując Lusiusza, a także Siverio Toro zastąpił Banaszewskiego.

W 60 minucie kolejne zmiany w drużynie gospodarzy - Stryjewski wszedł za Willmana, a Tomasik zastąpił Abate. W 65 minucie trener Odry Opole również dokonał dwóch zmian - Antczak wszedł za Wrobela, a Mikinic zastąpił Hebela. W 69 minucie to Podbeskidzie Bielsko-Biała zdobyła gola dzięki strzałowi Kisielego. Jednak już dwie minuty później Purzycki odpowiedział bramką dla Odry Opole, ustalając wynik na 2:1 dla gości. W dalszej części meczu Siverio Toro otrzymał żółtą kartkę w 78 minucie, natomiast Nnosiri został ukarany żółtą kartką w 89 minucie.

W końcowych minutach spotkania trener Odry Opole dokonał jeszcze jednej zmiany - Surzyn wszedł na boisko, zastępując Antczaka. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1:2 dla Odry Opole.

Podbeskidzie Bielsko-Biała przed meczem zajmowało 17 miejsce w tabeli, a do tej pory wygrało 3 mecze, zremisowało 8 mecze i przegrało 8 meczy. Suma ich punktów wynosiła 17. Po ostatnim meczu nie zdobyli żadnych punktów, więc ich suma punktów pozostała bez zmian i wynosi nadal 17. Odra Opole przed meczem zajmowała 8 miejsce w tabeli, a do tej pory wygrała 9 meczy, zremisowała 4 mecze i przegrała 7 meczy. Suma ich punktów wynosiła 31. Po ostatnim meczu wygrali i zdobyli dodatkowe 3 punkty. Ich aktualna suma punktów wynosi teraz 34. Podsumowując, aktualnie Podbeskidzie Bielsko-Biała ma na koncie 17 punktów, natomiast Odra Opole ma na koncie już 34 punkty.

I Liga - Następne mecze obydwóch zespołów:

Po rozegranym meczu między Podbeskidziem Bielsko-Biała a Odrą Opole, kolejne spotkania obydwóch zespołów zostały zaplanowane. Mecz Podbeskidzia Bielsko-Biała z Motorem Lublin odbędzie się 28 lutego 2024 roku o godzinie 18:00 na stadionie Miejskim w Bielsku-Białej. Natomiast mecz Odry Opole z Wisłą Kraków zostanie rozegrany 2 marca 2024 roku o godzinie 17:30 na stadionie Miejskim w Opolu.