Piłka nożna

Autor: pixabay.com Akcja bramkowa

Wynik 0:1 dla Sturm Graz w meczu z Slovanem Bratysława

2024-02-22 7:00

W dniu 22-02-2024 o godzinie 21:00 na stadionie Tehelné Pole w Bratysławie odbył się mecz Knockout Round Play-offs Ligi Konferencji Europy pomiędzy drużynami Slovan Bratysława i Sturm Graz. Wynik tego spotkania to Slovan Bratysława: 0, Sturm Graz: 1.

Poprzedni mecz dwumeczu między Slovan Bratysława a Sturmem Graz

W meczu między Slovanem Bratysława a Sturmem Graz, który odbył się na stadionie Merkur Arena w miejscowości Graz, padło łącznie 5 goli. Wynik spotkania to 4:1 dla drużyny Sturm Graz.

Pierwsza połowa dzisiejszego meczu pomiędzy Slovanem Bratysława a Sturmem Graz zakończyła się bezbramkowym remisem. W 45 minucie +4 Strelec z drużyny Slovana Bratysława otrzymał żółtą kartkę za tripping.

W drugiej połowie dzisiejszego meczu pomiędzy Slovanem Bratysława a Sturmem Graz, który odbył się w Bratysławie, zespół Sturmu Graz zdobył jedynego gola. W 52 minucie Biereth strzelił bramkę dla drużyny Sturmu Graz, zmieniając wynik na 0:1. W 55 minucie zawodnik Kashia z drużyny Slovana Bratysława otrzymał żółtą kartkę za niesportowe zachowanie. W 60 minucie doszło do dwóch zmian w drużynie Slovana Bratysława - Marcelli wszedł na boisko zastępując Zmrhala, a Tolic zastąpił Streleca.

W 62 minucie Lavalee z drużyny Sturmu Graz otrzymał żółtą kartkę za brutalność. W 65 minucie doszło do dwóch zmian w drużynie Sturmu Graz - Horvat wszedł na boisko zastępując Kiteishviliego, a Wlodarczyk zastąpił Bieretha. W 75 minucie Hierlander wszedł na boisko zastępując Gorenc Stankovica, a Sarkaria zastąpił Bovinga w drużynie Sturmu Graz. W 77 minucie Savvidis wszedł na boisko zastępując Kuckę w drużynie Slovana Bratysława. W 83 minucie Camara wszedł na boisko zastępując Prassa w drużynie Sturmu Graz.

W 87 minucie Lichy wszedł na boisko zastępując Kashię, a Pauschek zastąpił Barseghyana w drużynie Slovana Bratysława. W doliczonym czasie gry, w 90+3 minucie, zawodnik Blackman z drużyny Slovana Bratysława otrzymał czerwoną kartkę za trzymanie przeciwnika. Ostateczny wynik meczu to Slovan Bratysława: 0, Sturm Graz: 1.

Gole oczekiwane 1.44 1.63

Statystyki obu zespołów przed ich wspólnym meczem wyglądały w sposób następujący:

Zespół Slovan Bratysława rozegrał w ramach Ligi Konferencji Europy łącznie 7 meczów. Wygrali 3 z nich, zremisowali 1, a przegrali 3. Łącznie zdobyli 9 goli. Na swoim boisku rozegrali 3 mecze i zdobyli tam 4 gole. Najwyższy wynik, jaki udało im się osiągnąć na własnym boisku to zwycięstwo 2-1. Na wyjazdach rozegrali natomiast 4 mecze i zdobyli na nich 5 goli.

Najwyższy wynik, jaki udało im się osiągnąć na wyjazdach to zwycięstwo 1-2. Średnia ilość zdobywanych przez Slovan Bratysława goli na mecz wynosiła 1,3. Zespół Sturm Graz rozegrał w ramach Ligi Konferencji Europy tylko jeden mecz. Wygrali ten pojedynek, nie zremisowali ani nie przegrali żadnego spotkania. Łącznie zdobyli oni w tym meczu 4 gole. Mecz ten odbył się na ich własnym boisku, gdzie zaliczyli oni cztery trafienia. Najwyższy wynik, jaki udało im się osiągnąć na swoim boisku to zwycięstwo ze stosunkiem bramek 4-1.

Na wyjazdach nie rozegrali jeszcze żadnego meczu i nie zdobyli na nich żadnych goli. Średnia ilość zdobywanych przez Sturm Graz goli na mecz wynosi 4,0.

Drużyna Sturm Graz zdobyła w sumie 6 punktów, wygrywając oba mecze. Strzelili łącznie 5 goli i stracili tylko 1 gola. Drużyna Slovan Bratysława nie zdobyła żadnego punktu, przegrywając oba mecze. Strzelili tylko 1 gola i stracili łącznie 5 goli. Zespół Sturm Graz przeszedł do kolejnej rundy.