piłka nożna

Autor: Bartosz Orliński / AI Akcja bramkowa

Wyrównane spotkanie Puszczy Niepołomice z Zagłębiem Lubin - 2:2

2024-02-25 7:00

W 22. kolejce Ekstraklasy odbył się mecz między Puszczą Niepołomice a Zagłębiem Lubin na stadionie Cracovii Im. Józefa Piłsudskiego w Krakowie. Spotkanie miało miejsce 25-02-2024 o godzinie 12:30. Wynik tego meczu to remis 2:2.

Poprzedni mecz między Puszczą Niepołomice a Zagłębiem Lubin

Mecz pomiędzy drużynami Zagłębia Lubin i Puszczy Niepołomice, rozegrany na stadionie Zagłębia Lubin w miejscowości Lubin, zakończył się wynikiem 1:0 na korzyść gospodarzy. Jedynego gola w tym spotkaniu zdobyła drużyna Zagłębia Lubin.

Pierwsza połowa dzisiejszego meczu Puszczy Niepołomice z Zagłębiem Lubin zakończyła się wynikiem 1:2. W 8 minucie Yakuba zdobył bramkę dla Puszczy Niepołomice. Jednak w 31 minucie Lawniczak strzelił gola dla Zagłębia Lubin, wyrównując wynik. Na dziesięć minut przed przerwą, w 40 minucie Kurminowski zdobył kolejną bramkę dla Zagłębia Lubin, dając swojej drużynie prowadzenie.

W drugiej połowie dzisiejszego meczu Puszcza Niepołomice z Zagłębiem Lubin, który odbył się w Krakowie, gospodarze zdołali odrobić straty i doprowadzić do remisu. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:2 na korzyść Zagłębia Lubin.

Na początku drugiej połowy trener Puszczy Niepołomice dokonał dwóch zmian w składzie. Gracz Firlej wszedł na boisko, zastępując Siemaszko, a Lee Jin-Hyun zastąpił Walskiego. Następnie, w 61 minucie Thiago wszedł na boisko za Hajdę. W odpowiedzi trener Zagłębia Lubin dokonał zmiany w 62 minucie. Mroz wszedł na boisko, zastępując Poletanovica.

Jednak to Puszcza Niepołomice zdobyła kolejnego gola w 63 minucie dzięki strzałowi Zapolnika. W dalszej części meczu trener Zagłębia Lubin dokonał dwóch zmian w składzie. Makowski wszedł na boisko za Buletse, a Wdowiak zastąpić Pienkę. W 82 minucie trener Puszczy Niepołomice dokonała kolejnej zmiany - Wojcinowicz wszedl za Koja. Również trener Zagłąbia Lubin postanowiła wprowadzić nowego zawodnika - Munoz zastąpił Kurminowskiego.

W 87 minucie Serafin z drużyny Puszczy Niepołomice otrzymał żółtą kartkę. W ostatnich minutach meczu trener Puszczy Niepołomice dokonał ostatniej zmiany - Poczobut wszedł na boisko, zastępując Serafina. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 2:2.

Procent dokładnych podań 76% 86%

Podsumowując sytuację drużyn Puszcza Niepołomice i Zagłębie Lubin, przed meczem Zagłębie zajmowało 10. miejsce w tabeli, a Puszcza 16. miejsce. Do tej pory Zagłębie wygrało 7 meczy, zremisowało 5 i przegrało 9, co dało im sumę punktów wynoszącą 26. Natomiast Puszcza wygrała 5 meczy, zremisowała 6 i przegrała 9, co dało im sumę punktów wynoszącą 21. W meczu obydwie drużyny zdobyły po jednym punkcie. Po dodaniu tych punktów aktualnie Puszcza Niepołomice ma 22 punkty, a Zagłębie Lubin ma 27 punktów.

Ekstraklasa - Następne mecze obydwóch zespołów:

Po rozegranym meczu między Puszczą Niepołomice a Zagłębiem Lubin, wiemy już, kiedy odbędą się kolejne spotkania obydwóch drużyn. Mecz ŁKS-u Łódź z Puszczą Niepołomice zostanie rozegrany 3 marca 2024 roku o godzinie 12:30 na stadionie Miejski ŁKS w Łodzi. Natomiast mecz Zagłębia Lubin z Koroną Kielce odbędzie się tego samego dnia o godzinie 15:00 na stadionie Zagłębia w Lubinie. Będzie to kolejna okazja dla fanów obu zespołów, aby wspierać swoje ulubione drużyny i cieszyć się emocjami towarzyszącymi meczom piłkarskim.