Radomiak Radom

Autor: Cyfra Sport Radomiak Radom

Mecz błędów w Radomiu. Radomiak i Górnik Zabrze podzieliły się punktami.

2023-12-09 20:12

W dniu 09-12-2023 o godzinie 15:00 na stadionie Im. Braci Czachorów w Radomiu odbył się mecz pomiędzy drużynami Radomiaka Radom i Górnika Zabrze w ramach 18. kolejki Ekstraklasy. Ostateczny wynik spotkania to remis 1:1.

Poprzednie mecze Radomiak Radom - Górnik Zabrze

W ostatnich trzech meczach między Radomiakiem Radom a Górnikiem Zabrze wyraźną przewagę miała drużyna z Zabrza. Pierwszy mecz, który odbył się na stadionie Lekkoatletyczno-Piłkarskim Im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Radomiu, zakończył się wynikiem 0:3 na korzyść Górnika Zabrze. Następnie, drugi mecz rozegrany na stadionie Im. Ernesta Pohla w Zabrzu zakończył się remisem 0:0. Ostatni mecz również odbył się na tym samym stadionie i znowu to Radomiak Radom okazał się lepszy, wygrywając 2:0. Stosunek bramek w rozegranych meczach Górnik Zabrze: 3, Radomiak Radom: 2

Pierwsza połowa dzisiejszego meczu pomiędzy Radomiakiem Radom a Górnikiem Zabrze zakończyła się wynikiem 1:1. W 19 minucie Ennali zdobył gola dla drużyny Górnika Zabrze, dając jej prowadzenie. Jednak w 44 minucie Rossi strzelił bramkę dla Radomiaka Radom, wyrównując wynik. W ostatnich minutach pierwszej połowy arbiter ukarał żółtymi kartkami Luizao z Radomiaka Radom oraz Barczaka i Siplaka z Górnika Zabrze.

W drugiej połowie dzisiejszego meczu Radomiak Radom z Górnikiem Zabrze, który odbył się w Radomiu, gospodarze utrzymali wynik 1:1, który został ustalony już w pierwszej połowie. Na początku drugiej połowy, w 46 minucie, trener drużyny Radomiaka Radom zdecydował się na zmianę.

Gracz Pik wszedł na boisko, zastępując Jakubika. Pięć minut później Janicki z drużyny Górnika Zabrze otrzymał żółtą kartkę za faul. Jednak sytuacja dla Górnika pogorszyła się w 52 minucie, gdy Barczak został ukarany czerwoną kartką i musiał opuścić boisko. W odpowiedzi na to, trener Górnika Zabrze dokonał zmiany w 55 minucie. Olkowski wszedł na boisko, zastępując Musiolika.

W 63 minucie Kaput z drużyny Radomiaka Radom otrzymał żółtą kartkę za faul. W kolejnych minutach obie drużyny dokonały kilku zmian personalnych. W 68 minucie Leandro wszedł na boisko, zastępując Semedo w drużynie Radomiaka Radom. Minutę później Rossi otrzymał żółtą kartkę dla tej samej drużyny. W 76 minucie trener Radomiaka Radom dokonał dwóch zmian - Donis wszedł na boisko, zastępując Semedo, a Okoniewski zastąpił Luizao.

W 77 minucie Pacheco z drużyny Górnika Zabrze otrzymał żółtą kartkę. W odpowiedzi na to, trener Górnika Zabrze dokonał trzech zmian w 79 minucie - Lukoszek wszedł na boisko, zastępując Yokotę, Nascimento zastąpił Pacheco, a Dadok Kapralika. W końcowych minutach meczu trener Radomiaka Radom dokonał ostatniej zmiany - Rocha wszedł na boisko, zastępując Wolskiego. Natomiast w 88 minucie trener Górnika Zabrze dokonał ostatniej zmiany - Dadok wszedł na boisko, zastępując Kapralika. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1:1 dla obu drużyn - Radomiak Radom i Górnik Zabrze.