piłka nożna

Autor: pixabay.com Mecz piłkarski

Zwycięstwo Lecha Poznań II nad SKRĄ Częstochowa 2:0 w meczu 22. kolejki II ligi

2024-03-02 7:00

W dniu 02-03-2024 o godzinie 16:30 w Częstochowie odbył się mecz II Ligi pomiędzy SKRĄ Częstochowa a Lechem Poznań II. Wynik spotkania to SKRA Częstochowa 0 - Lech Poznań II 2.

W pierwszej połowie dzisiejszego meczu SKRA Częstochowa z Lechem Poznań II, który odbywał się w Częstochowie, gospodarze nie zdołali zdobyć żadnego gola, podczas gdy drużyna Lecha Poznań II strzelił jedną bramkę. W 21 minucie zawodnik Labojko z SKRY Częstochowa otrzymał żółtą kartkę. Następnie, w 23 minucie meczu, gracz o nazwisku Kukulka strzelił gola dla drużyny Lecha Poznań II.

W 61 minucie meczu SKRA Częstochowa z Lechem Poznań II, gracz o nazwisku Dziuba strzelił gola dla drużyny Lecha Poznań II, podnosząc tym samym wynik na 2:0 na korzyść gości. Mimo starań SKRY Częstochowa, nie udało im się odrobić straty i zmienić wyniku spotkania. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem: SKRA Częstochowa: 0, Lech Poznań II: 2.

Po meczu drużyna Lecha Poznań II zajmuje 9 miejsce w tabeli, a drużyna SKRA Częstochowa nadal utrzymuje 11 miejsce. Lech Poznań II wygrał 8 meczy, zremisował 5 i przegrał 8, co daje im sumę punktów równą 29. SKRA Częstochowa wygrała 7 meczy, zremisowała 7 i przegrała również 7, co daje im sumę punktów równą 28. Po zdobyciu przez Lecha Poznań II dodatkowych 3 punktów ich suma wynosi teraz 32, podczas gdy suma punktów SKRA Częstochowa pozostaje na poziomie 28.

II Liga - Następne mecze obydwóch zespołów:

Po rozegranym meczu pomiędzy SKRĄ Częstochowa a Lechem Poznań II, oba zespoły mają już zaplanowane kolejne spotkania. Mecz Kotwicy Kołobrzeg z SKRĄ Częstochowa odbędzie się 10 marca 2024 roku o godzinie 14:15 na stadionie Miejskim Im. Sebastiana Karpiniuka w Kołobrzegu. Będzie to ważne starcie dla obu drużyn, które będą dążyć do zdobycia kolejnych punktów w swoich ligowych rozgrywkach. Natomiast Lech Poznań II zmierzy się z Raduniem Stężyca tego samego dnia, czyli 10 marca 2024 roku o godzinie 13:00 na stadionie Amiki we Wronkach. To będzie okazja dla młodych zawodników Lecha Poznań II, aby zaprezentować swoje umiejętności i zdobyć cenne zwycięstwo. Oba te mecze zapowiadają się emocjonująco i ciekawie, dlatego fani piłki nożnej nie powinni ich przegapić.