Robert Lewandowski wybrany do jedenastki kolejki Bundesligi

2015-08-25 21:37

Robert Lewandowski w meczu drugiej kolejki Bundesligi przeciwko Hoffenheim zagrał tylko 23 minuty. Napastnikowi Bayernu Monachium nie przeszkodziło to jednak w strzeleniu gola i zostaniu bohaterem Bawarczyków. Lewandowskiego wyróżnił oficjalny portal Bundesligi, wybierając go do jedenastki kolejki.

Lewandowski mecz z Hoffenheim zaczął na ławce rezerwowych, a na boisko wszedł w 72. minucie przy stanie 1:1. W dodatky Bayern grał w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Jerome'a Boatenga. Polski napastnik został bohaterem, gdyż w doliczonym czasie gry strzelił zwycięstkiego gola. Portal bundesliga.de doceniła występ Polaka.