Prejuce Nakoulma, Górnik Zabrze

Autor: archiwum se.pl

Jagiellonia - Górnik Zabrze 0:1. "Czerwony" mecz, Górnik liderem

2013-10-26 0:39

Górnik Zabrze wygrał wyjazdowe spotkanie z Jagiellonią Białystok 1:0. Obie drużyny kończyły mecz w osłabieniu, po tym jak czerwonymi kartkami ukarani zostali Nika Dzalamidze i Prejuce Nakoulma.

Jedyną bramkę w tym pojedynku zdobył w 66. minucie Zachara, który wykorzystał dokładne dośrodkowanie Kosznika. Podopieczni Adama Nawałki, dzięki tej wygranej, przynajmniej do niedzieli wskoczyli na fotel lidera T-Mobile Ekstraklasy.

Przeczytaj również: Widzew - Cracovia 1:3. Miłe złego początki Widzewa, trzy punkty jadą do Krakowa

Warto zaznaczyć, że Zabrzanie mieli w tym spoktaniu nieco ułatwione zadanie, gdyż Jagiellonia od 24. minuty musiała radzić sobie bez, ukaranego czerwoną kartką, Dzalamidze.

W doliczonym czasie gry doszło jeszcze do awantury między piłkarzami, w wyniku której los Dzalamidze podzielił Nakoulma i także musiał przedwcześnie opuścić murawę.

Jagiellonia - Górnik Zabrze 0:1
Bramka: M. Zachara (66. min.)