SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna euro 2016 sport piłka nożna euro 2016 Cristiano Ronaldo w GENIALNEJ reklamie Nike! Zamienia się ciałem z... [WIDEO]

Cristiano Ronaldo w GENIALNEJ reklamie Nike! Zamienia się ciałem z... [WIDEO]

09.06.2016, godz. 17:59
Cristiano Ronaldo w nowej reklamie Nike
Cristiano Ronaldo w nowej reklamie Nike foto: Screenshot

Cristiano Ronaldo od lat jest najważniejszym ambasadorem firmy Nike. Nic dziwnego, że przed tak dużym turniejem, jak Euro 2016, to właśnie on jest został wybrany na gwiazdę nowej reklamy. Filmik trwa aż 6 minut, ale warto go obejrzeć w całości. Gwiazdor reprezentacji Portugalii jeszcze nigdy w życiu nie był tak zdziwiony! Zobaczcie WIDEO.

Cristiano Ronaldo po jednej z akcji wpada w chłopca podającego piłki. Następnego dnia budzi się i słyszy: - Wstawaj na śniadanie! Zdziwiony podchodzi do lustra. Okazuje się, że jest... czarnoskórym nastolatkiem, na którego wpadł podczas meczu! Chłopiec z kolei budzi się w pięknej willi i żyje życiem portugalskiego gwiazdora. To dopiero bajka! Co się dzieje dalej? Nie będziemy psuć frajdy z oglądania. Po prostu włączcie WIDEO i podziwiajcie świetny pomysł Nike na nową reklamę. Konkurencji trudno będzie to przebić!

Na Euro 2016 Ronaldo po raz pierwszy zobaczymy w akcji 14 czerwca, podczas meczu Portugalia - Islandia. W grupie F występują także Austria i Węgry.

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: