SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna euro 2016 sport piłka nożna euro 2016 Euro 2016: Joachim Loew bramkarzem Niemców? Genialne parady trenera [WIDEO]

Euro 2016: Joachim Loew bramkarzem Niemców? Genialne parady trenera [WIDEO]

17.06.2016, godz. 18:30
Joachim Loew
Joachim Loew foto: EAST NEWS

Joachim Loew musi robić wszystko, żeby ocieplić swój wizerunek w mediach. Podczas pierwszego spotkania reprezentacji Niemiec na Euro 2016 selekcjoner... grzebał sobie w majtkach. Na piątkowym treningu "Jogi" założył rękawice bramkarskie i stanął między słupkami, broniąc nawet najtrudniejsze strzały swoich podopiecznych w imponującym stylu!

Joachim Loew to świetny fachowiec. Niemcy sądzą, że to przede wszystkim dzięki niemu reprezentacja naszych zachodnich sąsiadów dwa lata temu zdobyła w Brazylii tytuł mistrza świata. "Jogi" to jednak również bardzo kontrowersyjny szkoleniowiec. W przeszłości kamery przyłapały go na dłubaniu w nosie i wkładaniu później palców do ust. Podczas meczu Niemcy - Ukraina operatorzy również skupiali uwagę na selekcjonerze faworytów i nie żałowali tego. Loew wsadzał sobie rękę do majtek, a następnie przykładał ją do nosa.

W trakcie czwartkowego spotkania z Polską 56-latek znacznie bardziej się pilnował. Przy bocznej linii zachowywał się z klasą. Ocieplanie wizerunku trwało także w trakcie piątkowego treningu Niemców. "Jogi" pokazał duży dystans do swojej osoby - założył rękawice i stanął w bramce. Następnie nakazał swoim podopiecznym strzelać. Nie wiadomo czy to ze strachu przed utratą miejsca w składzie, czy umiejętności trenera, ale żadna próba nie znalazła drogi do siatki!

 

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: