SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna euro 2016 sport piłka nożna euro 2016 Euro 2016: Nie Xherdan Shaqiri, a Zoltan Gera. Najpiękniejszy gol turnieju wybrany!

Euro 2016: Nie Xherdan Shaqiri, a Zoltan Gera. Najpiękniejszy gol turnieju wybrany!

13.07.2016, godz. 19:28
Zoltan Gera za chwilę zdobędzie najpiękniejszą bramke Euro 2016
foto: EAST NEWS

Kibice na oficjalnej stronie UEFA wybrali najpiękniejszą ich zdaniem bramkę Euro 2016. Triumfowało trafienie Zoltana Gery w spotkaniu z Portugalią. Strzał bardzo ładny, ale wydaje nam się, że we Francji padło co najmniej kilka efektowniejszych goli...

Zoltan Gera piękne trafienie zaliczył w 19. minucie grupowego spotkania Węgry - Portugalia. Przyjął piłkę na klatkę, poczekał na kozioł i uderzył nie do obrony tuż przy słupku bramki Rui Patricio. Co ciekawe napastnik Ferencvarosu Budapeszt został drugim najstarszym strzelcem gola na Euro. Starszy był tylko Austriak Ivica Vastić, który celnie egzekwował rzut karny w meczu z Polską (1:1) na Euro 2008. Bramka Gery ładna, ale czy rzeczywiście najładniejsza na Euro 2016? A co trafieniami Kubu Błaszczykowskiego z Ukrainą, Payeta z Rumunią, Ronaldo z Wegrami czy Robsona-Kanu w spotkaniu z Belgią? Węgierscy kibice byli bardzo zmobilizowani nie tylko na francuskich trybunach.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: