Tomasz Zimoch SZALAŁ na antenie Jedynki podczas meczu Polaków o AWANS na Euro 2016 [POSŁUCHAJ]

2015-10-13 16:40

Niedzielne spotkanie eliminacji Euro 2016 Polska - Irlandia przysporzyło wielu niezapomnianych emocji milionom Polaków przed telewizorami oraz ponad 57 tysiącami zebranymi na trybunach Stadionu Narodowego. Ci, którzy tego historycznego dnia nie mogli pojawić się w Warszawie i wybrali relację Polskiego Radia nie mogli narzekać na brak emocji. - Panie Turek, pan się pomylił? Panie Turku, dlaczego pan nie skończył tego spotkania? Aż tyle było przerw? - krzyczał do mikrofonu Tomasz Zimoch.

Reprezentacja Polski pokonała Irlandię 2:1 w ostatnim meczu grupy D eliminacji Euro 2016. Zwycięstwo nad podopiecznymi Martina O'Neilla dało biało-czerwonym przepustkę na francuski turniej. Spotkanie rozgrywane na Stadionie Narodowym przysporzyło nie lada emocji wszystkim kibicom naszej kadry, którzy do ostatnich sekund drżeli o końcowy rezultat.

Zobacz: El. Euro 2016. Szczęśliwa trzynastka Roberta Lewandowskiego [ZOBACZ WIDEO Z BRAMKAMI]

Te udzieliły się również dziennikarzowi sportowego Polskiego Radia Tomaszowi Zimochowi, który relacjonował przebieg meczu dla słuchaczy programu pierwszego.

- Panie Turek, pan się pomylił? Panie Turku, dlaczego pan nie skończył tego spotkania? Aż tyle było przerw? - krzyczał w momencie, kiedy turecki arbiter doliczył aż 5 minut do regulaminowego czasu gry.

Czytaj: Zbigniew Boniek: Robert Lewandowski zasługuje na Złotą Piłkę [WIDEO]

Ci, którzy zdali się na tą relację na pewno nie mogli narzekać na brak emocji, a w pewnym momentach mogli się poczuć tak, jakby zasiadali na warszawskim obiekcie i dopingowali Roberta Lewandowskiego i jego kolegów.

Posłuchajcie, jak Tomasz Zimoch relacjonował dla słuchaczy Poslkiego Radia ostatnie 5 minut meczu Polska - Irlandia w eliminacjach Euro 2016 rozgrywanego na Stadionie Narodowym.