SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna liga mistrzów piłka nożna liga mistrzów Kamil Glik zadowolił francuską legendę! [WIDEO]

Kamil Glik zadowolił francuską legendę! [WIDEO]

28.09.2016, godz. 10:06
Kamil Glik, AS Monaco
foto: EAST NEWS

Kamil Glik od wtorkowego wieczoru nie schodzi z ust piłkarskiej Francji. Filar obrony reprezentacji Polski w spotkaniu Ligi Mistrzów z Bayerem Leverkusen uratował swojemu AS Monaco cenny remis. Trafienie stopera jest tym cenniejsze, że zapewniło ekipie z Księstwa prowadzenie w grupie po dwóch kolejkach. Cieszyli się wszyscy, wraz z legendą "Trójkolorowych" Marcelem Dessaily'm.

Minęła już trzecia minuta doliczonego czasu gry i wszyscy w Monako stracili nadzieję na to, że gospodarze zdołają uratować remis w rywalizacji z Bayerem Leverkusen w Lidze Mistrzów. Wtedy do akcji wkroczył Kamil Glik. Stoper reprezentacji Polski zapuścił się głęboko na połowę przeciwnika i szukał swojej okazji. Choć zazwyczaj jeśli Glik strzela gole, to po dośrodkowaniach ze stałych fragmentów gry, to tym razem było zupełnie inaczej. Polak kropnął sprzed pola karnego i trafił idealnie pod poprzeczkę. Jego cudowny gol dał AS Monaco punkt i prowadzenie w grupie.

Liga Mistrzów: Kamil Glik BOHATEREM! Piękny gol w ostatniej akcji meczu! [WIDEO]

Wybuch radości na stadionie ciężko opisać. Cieszyli się wszyscy związani z drużyną z Księstwa. Smutni byli tylko Niemcy. W szał radości wpadł także Marcel Dessaily. Legendarny piłkarz reprezentacji Francji nagrywał właśnie krótki filmik, podsumowujący spotkanie, gdy do bramki rywali trafił Glik. Mistrz świata i Europy zaczął głośno się śmiać i krzyczał: "Oui, oui, oui!". Zobaczcie sami!

 

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: