SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna liga mistrzów piłka nożna liga mistrzów Karim Benzema zachwycił cały świat! Zatańczył z Atletico [WIDEO]

Karim Benzema zachwycił cały świat! Zatańczył z Atletico [WIDEO]

11.05.2017, godz. 12:10
Karim Benzema - Real Madryt
Karim Benzema cieszy się z kolegami z Realu Madryt foto: EAST NEWS

Karim Benzema jedną akcją skradł całe show w meczu Ligi Mistrzów Atletico - Real. Gdy jego drużyna była w trudnym położeniu, Francuz pokazał próbkę swoich wielkich możliwości. Potrafił oszukać trzech obrońców jednym zwodem! Nawet Zinedine Zidane był pod wrażeniem. Zobaczcie błyskotliwą akcję Benzemy.

Karim Benzema potrzebował 10 kontaktów z piłką, aby ośmieszyć całą obronę Atletico. Zaczynał z bardzo trudnej pozycji. Dostał podanie z autu. Był ustawiony plecami do dwóch obrońców: Stefana Savicia i Diego Godina. To znakomici stoperzy, ale nie poradzili sobie z Francuzem. Zbyt wcześnie go zaatakowali, a Benzema sprytnym zwodem obu zostawił w tyle. Nie pomógł nawet trzeci piłkarz Atletico, który był blisko piłki.

Benzema wpadł w pole karne, rozejrzał się i idealnie podał do wchodzącego Toniego Kroosa. Jan Oblak z trudem obronił strzał Niemca, ale nie miał żadnych szans przy dobitce Isco. Można tylko żałować, że po pięknym rajdzie to nie Benzema trafił do siatki, ale i tak wszyscy wiedzą, komu należą się największe pochwały za tę akcję. Była to kluczowa sytuacja. Gol Realu na wyjeździe zabił marzenia Atletico o awansie do finału Ligi Mistrzów.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: