SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna liga mistrzów piłka nożna liga mistrzów Bilety na Legia - Real, Legia - Borussia i Legia - Sporting. Jak i gdzie kupować?

Bilety na Legia - Real, Legia - Borussia i Legia - Sporting. Jak i gdzie kupować?

27.08.2016, godz. 13:24
Legia Warszawa, stadion
foto: EAST NEWS

Od czwartku wiadomo, że Legia Warszawa w fazie grupowej Ligi Mistrzów zmierzy się z Realem Madryt, Borussią Dortmund i Sportingiem Lizbona. Zainteresowanie wejściówkami będzie ogromne i z pewnością nie każdy chętny takową dostanie, a klub wydał specjalny komunikat w którym informuje o zasadach sprzedaży biletów na spotkania z Realem, Borussią i Sportingiem. Sprawdźcie!

Wszyscy kibice mistrzów Polski po czwartkowym losowaniu fazy grupowej Ligi Mistrzów, które odbyło się w Monako już zacierają ręce. W końcu kto nie chciałby zobaczyć na własne oczy gwiazd światowego formatu z Cristiano Ronaldo na czele? Dodajmy, że przy Łazienkowskiej w pierwszej kolejce już 14 września zamelduje się Borussia Dortmund z Łukaszem Piszczkiem. Nie dziwi zatem fakt, że kibice zaczęli się interesować, kiedy będzie można zakupić bilety na te atrakcyjne spotkania oraz w jakiej cenie będą.

Zainteresowanie nimi już jest ogromne, a na oficjalnej stronie Legii pojawił się komunikat, w którym wytłumaczono zasady dystrybucji wejściówek. Pierwszeństwo na ich zakup mają ci kibice, którzy posiadają karnet na sezon 2016/2017. W dalszej kolejności uprzywilejowani będą fani, którzy w 2016 roku byli na konkretnej liczbie spotkań domowych, a dopiero na końcu bilety - o ile jeszcze zostaną - trafią do tzw. otwartej sprzedaży i będą możliwe do nabycia przez pozostałych kibiców.

Ponadto klub umożliwi swoim fanom zakup karnetów na wszystkie trzy domowe spotkania fazy grupowej Ligi Mistrzów. Sprzedaż rozpocznie się 30 sierpnia dla posiadaczy karnetów sezonowych, a w następnych dniach nabywać bilety będą mogli kibice, którzy byli na min. dziesięciu (od 2 września), ośmiu (od 5 września), sześciu (od 6 września) lub czterech (od 7 września) meczach domowych w 2016 roku. Ceny biletów jeszcze nie są znane, a klub ogłosi je w poniedziałek.

Cały komunikat można przeczytać TUTAJ.

autor: Paweł Nowakowski zobacz inne artykuły tego autora
Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: