Robert Lewandowski ZACHWYCONY meczem z Porto: To było prawdziwe SZALEŃSTWO [WIDEO]

2015-04-22 13:11

Bayern Monachium rozgromił FC Porto 6:1 w rewanżowym meczu ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Spory udział w tym zwycięstwie miał Robert Lewandowski, który był bardzo zadowolony ze stylu gry swojego zespołu, szczególnie w pierwszej połowie. - To było prawdziwe szaleństwo - ocenił polski napastnik.

Po sensacyjnej porażce 1:3 z FC Porto w pierwszym meczu ćwierćfinałowym piłkarskiej Ligi Mistrzów Bayern Monachium stał pod ścianą. Widmo odpadnięcia z najbardziej elitarnych rozgrywek zajrzało w oczy podopiecznym Pepa Guardioli.

Zobacz: Bayern - Porto: Zobacz wspaniałe GOLE Roberta Lewandowskiego! [WIDEO]

Jednak na własnym stadionie Bawarczycy błyskawicznie odrobili straty z Portugalii i po 40 minutach prowadzili na Allianz Arena ze Smokami aż 5:0. Takiego początku chyba nikt się nie spodziewał, nawet polski napastnik.

- Zagraliśmy naprawdę znakomitą pierwszą połowę. Wiedzieliśmy, że musimy ruszyć do przodu, ale zdobycie pięciu bramek w jednej połowie, to było coś szalonego - mówił po spotkaniu Robert Lewandowski.

Przeczytaj: Liga Mistrzów. Bayern Monachium ZMIAŻDŻYŁ FC Porto. Dwa gole Roberta Lewandowskiego w pogromie!

Kapitan reprezentacji Polski odniósł się również do krytycznych słów pod adresem jego drużyny.

- Wiele osób sądziło, że nie zdołamy odrobić strat, jednak my jesteśmy FC Bayern! Niewiarygodny wieczór, w którym pokazaliśmy, że stać nas na wszystko. Zamierzamy zdobyć wszystkie tytuły - skomentował "Lewy".

Poniżej można zobaczyć wszystkie bramki z wczorajszego spotkania, w tym Roberta Lewandowskiego.