SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna polacy za granicą Artur Boruc pięknie wyróżniony. Trafił do Alei Gwiazd Sportu [ZDJĘCIE]

Artur Boruc pięknie wyróżniony. Trafił do Alei Gwiazd Sportu [ZDJĘCIE]

03.07.2017, godz. 16:55
Artur Boruc
Artur Boruc foto: EAST NEWS

Artur Boruc pochwalił się na Instagramie wielkim wyróżnieniem. Dołączył do słynnej Alei Gwiazd Sport we Władysławowie. Bramkarz pokazał zdjęcie swojej gwiazdy zatopionej w chodniku. Oprócz niego swoje miejsce w Alei Gwiazd Sportu mają też od niedawna tenisistka stołowa Natalia Partyka oraz były trener polskiej kadry skoczków narciarskich Apoloniusz Tajner.

Artur Boruc podziękował w mediach społecznościowych za to wspaniałe wyróżnienie. "Niesamowicie być w gronie tak wybitnych sportowców. Dziękuję jeszcze raz" - napisał na Instagramie bramkarz Bournemouth. Jego gwiazda znalazła się w zacnym towarzystwie, obok tych przyznanych Kazimierzowi Górskiemu czy też Zbigniewowi Bońkowi. Aleja Gwiazd Sportu zawiera już ponad sto nazwisk wybitnych trenerów i sportowców.

Zobacz: Żony połączyły Artura Boruca i Wojciecha Szczęsnego [ZDJĘCIA]

Boruc zakończył już karierę reprezentacyjną. Dla polskiej kadry rozegrał 64 spotkania. Wiedział, że nie nawiąże równej rywalizacji z Łukaszem Fabiańskim czy też Wojciechem Szczęsnym, dlatego ustąpił miejsca młodszym. Jednak były golkiper Legii Warszawa nie zamierza jeszcze kończyć kariery. Znakomicie radzi sobie w Premier League, w barwach Bournemouth. Został wybrany najlepszym piłkarzem "Wisienek" w sezonie 2016/2017.

A post shared by Artur Boruc (@arturboruc) on Jul 3, 2017 at 12:10am PDT

Źródło: X-NEWS
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: