SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna polacy za granicą Była dziewczyna Szczęsnego zaatakowała Marinę. Bardzo mocne słowa! [ZDJĘCIE]

Była dziewczyna Szczęsnego zaatakowała Marinę. Bardzo mocne słowa! [ZDJĘCIE]

13.04.2017, godz. 17:56
Sandra Dziwiszek, była dziewczyna Wojciecha Szczęsnego
foto:

Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko od dawna tworzą zgraną i kochającą się parę, a w maju 2016 zostali małżeństwem. Była partnerka polskiego bramkarza Sandra Dziwiszek nie jest chyba jednak specjalnie zadowolona z ich związku. W mediach społecznościowych ostro zaatakowała piosenkarkę twierdząc m.in., że jej największym osiągnięciem życiowym jest... kupno nowej torebki!

Wojciech Szczęsny i Sandra Dziwiszek spotykali się dobrych parę lat temu. Ich związek był dość burzliwy - zdarzyło się nawet, że na moment się rozstali, by niedługo później do siebie wrócić. Poważnie zrobiło się, gdy dziewczyna przeprowadziła się do występującego wówczas w Arsenalu bramkarza. Ale wspólne mieszkanie chyba im nie służyło, bo definitywnie rozeszli się w 2012 roku.

Co prawda razem zjawili się na ślubie i weselu Roberta Lewandowskiego rok później, ale nie wrócili do siebie. Później Szczęsny zaczął spotykać się z Mariną Łuczenko, a w maju 2016 roku zostali małżeństwem. I do tej pory wydawało się, że piękna Sandra zapomniała już o byłym partnerze. Rozpoczęła karierę modelki i zachwyca nie tylko w sesjach zdjęciowych, ale też na wybiegu. W skrócie - ruszyła do przodu. Co jednak nie przeszkodziło jej w zaatakowaniu obecnej partnerki bramkarza reprezentacji Polski.

Na jej profilu na Instagramie pojawił się post, w którym nie szczędziła gorzkich i mocnych słów pod adresem Mariny. - Bardzo proszę o nieporównywanie mnie do osoby, której apogeum osiągnięć życiowych jest kupno nowej torebki, tudzież nowe zdjęcia z wakacji, która od lat bez skutku nagrywa jedną płytę - napisała Dziwiszek. Wpis został dość szybko usunięty, ale fani modelki, którzy zdążyli go przeczytać, zgadzali się z tymi słowami. "W samo sedno. Mistrz!", "Słusznie. Popieram w stu procentach", "Marina to ci może buty pucować. Mega jesteś" - to tylko niektóre z komentarzy pod zdjęciem wrzuconym przez piękną Sandrę. Ciekawe tylko co na to sama żona Szczęsnego?

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: