SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna polacy za granicą Była dziewczyna Szczęsnego została modelką. Robi furorę na wybiegu! [ZDJĘCIA]

Była dziewczyna Szczęsnego została modelką. Robi furorę na wybiegu! [ZDJĘCIA]

07.04.2017, godz. 16:44
Sandra Dziwiszek, była dziewczyna Wojciecha Szczęsnego
foto:

Wojciech Szczęsny jest obecnie w szczęśliwym związku z Mariną Łuczenko, ale nie od zawsze spotykał się w piękną wokalistką. W przeszłości jego dziewczyną była seksowna Sandra Dziwiszek, która jakiś czas temu została modelką i robi furorę nie tylko w sesjach fotograficznych, ale też na wybiegu! Zobaczcie, jak wygląda była partnerka bramkarza reprezentacji Polski.

Jeszcze kilka lat temu Wojciech Szczęsny i Sandra Dziwiszek tworzyli bardzo zgraną i kochającą się parę. Polski bramkarz był od ówczesnej dziewczyny dwa lata starszy, a poznał ją jeszcze, gdy ta chodziła do liceum. To jednak nie przeszkodziło im się związać. Niestety Szczęsny występował już wtedy w Arsenalu, a duża odległość między Polską a Anglią rodziła problemy. Choć miewali gorsze momenty, to Dziwiszek przeprowadziła się do Londynu i tam zamieszkała ze swoim partnerem, ale niedługo później - w 2012 roku - i tak się rozstali. Powodem były ponoć smsy, jakie piłkarz otrzymywał od... aktorki porno!

Oboje ruszyli jednak do przodu i radzą sobie znakomicie! 26-letni bramkarz gra teraz w AS Roma i jest jednym z najlepszych na swojej pozycji w całej lidze włoskiej, a dodatkowo poślubił Marinę Łuczenko. Zaś piękna Sandra zdecydowała się na karierę modelki. I trzeba przyznać, że idzie jej znakomicie! 24-latka nie tylko błyszczy na sesjach fotograficznych, ale niedawno wzięła nawet udział w London Fashion Week. Jak widać doskonale odnalazła się w nowej branży. Choć w mediach społecznościowych nie zdradza, czy znalazła już nowego chłopaka, to pokazuje swoje wdzięki i trzeba przyznać, że jej uroda robi wrażenie!

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: