SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna polacy za granicą Kamil Glik wsparł załamanego kibica. "Odkujesz się mordo"

Kamil Glik wsparł załamanego kibica. "Odkujesz się mordo"

19.02.2017, godz. 09:51
Kamil Glik
Kamil Glik foto: Super Express

Kamil Glik to jeden z najbardziej cenionych polskich piłkarzy za granicą. Eksperci od francuskiej Ligue 1 zgodnie uważają, że stoper był najlepszym transferem AS Monaco w letnim okienku. Jak się okazało po ostatnim meczu, reprezentant Polski jest nie tylko świetnym piłkarzem, lecz także dobrym człowiekiem, który stara się wesprzeć każdego zrozpaczonego fana.

W piątek Kamil Glik i jego AS Monaco grało na wyjeździe z Bastią. Ekipa z Księstwa była zdecydowanym faworytem tego starcia. W końcu lider tabeli Ligue 1 mierzył się z outsiderem, znajdującym się w strefie spadkowej. Jak to jednak bywa w piłce, faworyci nie zawsze wygrywają. Monaco od dziewiętnastej minuty przegrywało i dopiero w drugiej połowie zdołało wyrównać. Choć momentami miało przygniatającą przewagę, to nie przechyliło szali na swoją korzyść i zdobyło zaledwie punkt.

Dziewięćdziesiąt minut w zespole gości zagrał Kamil Glik. Filar defensywy Monaco i reprezentacji Polski jest zawodnikiem, od którego rozpoczyna się ustalanie składu. Choć on sam spisał się nieźle, to postawa AS Monaco doprowadziła jednego z kibiców znad Wisły do rozpaczy. Postanowił on postawić zakład na zespół z Księstwa. Gdy okazał się przegrany, napisał bezpośrednio do Glika: "Straciłem 10 zł na kuponie mordo, i przez to nie mogę dzisiaj pić za hajs od sts, co mam robić? Elo".

Wielu piłkarzy przeszłoby obok tego obojętnie. Po prostu kolejna wiadomość od fana. Stoper kadry Adama Nawałki pokazał jednak klasę i to, że nie zapomina o wszystkich kibicach. Szczególnie tych w potrzebie. "Odkujesz się następnym razem mordo. Elo" - odpowiedział Kamil Glik.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: