SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna polacy za granicą Kamil Grosicki poleciał na wakacje. Regeneruje się przed kadrą [ZDJĘCIE]

Kamil Grosicki poleciał na wakacje. Regeneruje się przed kadrą [ZDJĘCIE]

24.05.2017, godz. 12:57
Kamil Grosicki
Kamil Grosicki foto: EAST NEWS

Wprawdzie zespół Hull City nie zdołał utrzymać się w Premier League, ale Kamil Grosicki ze swoich dokonań w angielskim klubie nie musi się wstydzić. Po sezonie skrzydłowy reprezentacji Polski z żoną i córeczką wyjechali na zasłużony urlop. Relaksują się na Sardynii. "Ładuję baterię i oczyszczam umysł' - napisał Grosicki na Instagramie.

Grosicki marzył o lidze angielskiej i wydaje się, że cztery miesiące, które spędził w Hull City, powinny zaprocentować w letnim oknie transferowym. Kadrowicz Nawałki należał do grona najjaśniejszych postaci w drużynie spadkowicza z Premier League. Angielskie media doceniły "Turbo Grosika". Uznały, że skrzydłowy polskiej kadry zasługuje, aby w nowym sezonie dalej biegać po boiskach Premier League.

Na razie Grosicki zabrał rodzinę i wyjechał na zasłużone wakacje. Odpoczywają na Sardynii. Dla zawodnika to jeszcze nie koniec sezonu. 10 czerwca biało-czerwonych czeka mecz w Warszawie z Rumunią w eliminacjach MŚ 2018. Na Instagramie nasz piłkarz wrzucił zdjęcie z urlopu, pod którym napisał: "Ładuję baterie i oczyszczam umysł, bo spadek z ligi bardzo boli, ale trzeba szybko się podnieść i walczyć dalej. Dziękuję za Wasze wsparcie w Rennes i w Hull i czekam z utęsknieniem, żeby pokazać swoją wartość w najbliższym meczu Reprezentacji...".

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: