Cezary Kulesza

i

Autor: Cyfra Sport Cezary Kulesza

Wszystko wyjawił!

Cezary Kulesza był podsłuchiwany! Kulisy afery w PZPN, przerwał milczenie!

2024-02-22 9:19

Cezary Kulesza postanowił odnieść się do wydarzenia, które wstrząsnęło opinią publiczną w całej Polsce. Szef PZPN postanowił wrócić do kulisów afery podsłuchowej o której głośno było na początku jego kadencji w piłkarskiej centrali! Te słowa nie pozostawiają cienia wątpliwości. Zobaczcie naszą galerię zdjęć, w której zobaczycie również sprzęt podsłuchowy.

Cezary Kulesza powiedział wprost o aferze podsłuchowej, o której informowaliśmy jako pierwsi we wrześniu 2021 roku. Pisaliśmy wówczas , że w obudowie grzejnika znajdującego się w gabinecie prezesa odkryto... pluskwę. Kiedy odnaleziono podsłuch, był on sprawny. Odkrycia dokonano podczas rutynowej kontroli. Teraz, w wywiadzie dla "Faktu", Cezary Kulesza powrócił do tamtej sytuacji.

Cezary Kulesza szczerze o aferze podsłuchowej! Szef PZPN przedstawił wszelakie szczegóły!

Cezary Kulesza postanowił po raz kolejny powiedzieć o aferze podsłuchowej. Szef Polskiego Związku Piłki Nożnej powiedział o tym, jak wyglądały podsłuchy zainstalowane w centrali piłkarskiej. Szczegóły porażają!

- Po miesiącu mojej pracy w PZPN odkryto podsłuch. To było urządzenie bardzo starannie schowane w grzejniku. Trzeba było zdjąć osłonę, żeby je dostrzec. Podsłuch był fachowy, bo przekazywał sygnał drogą radiową do 700 m. Czyli można było na przykład, siedząc w samochodzie obok naszej siedziby słuchać, o czym tutaj się rozmawia. Nawet szept był słyszalny - mówi Kulesza.

Jak mówi Kulesza, do dziś nie udało się ustalić osoby, która mogłaby instalować podsłuchy w centrali PZPN. 

- Służbom albo nie udało się tego ustalić, albo nie było wówczas takiej woli. Podobno były jakieś śladowe odciski, ale nie wiem, czy dostateczne do identyfikacji sprawcy. Z braku dowodów sprawa została umorzona. Może trzeba było to zostawić, zamontować kamerę i poczekać kto przyjdzie. Może wówczas by ktoś wpadł na gorącym uczynku. Wiadomo, że zbyt wiele osób nie miało klucza do tego pomieszczenia. To był bardzo wąski krąg osób. - mówi Cezary Kulesza.

Więcej szczegółów: W gabinecie prezesa PZPN znaleziono podsłuch! Szokujące miejsce, nie zgadniecie gdzie odkryto pluskwę

QUIZ. Jak dobrze znasz reprezentację Polski?!

Pytanie 1 z 10
Kto jest najlepszym strzelcem w historii polskiej kadry?
Robert Lewandowski
Najnowsze