SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna polacy za granicą Klara Lewandowska ma super nosidełko! [ZDJĘCIA]

Klara Lewandowska ma super nosidełko! [ZDJĘCIA]

17.06.2017, godz. 02:00
Anna Lewandowska, nosidełko, Klara
Anna Lewandowska trzyma w nosidełku małą Klarę foto:

Dla Roberta i Anny Lewandowskich (29 l.) każdy szczegół przy opiece nad córeczką Klarą (1 mies.) jest bardzo ważny. Dlatego kupili  supernowoczesne nosidełko. Po raz kolejny udowodnili, że wygoda i komfort maleńkiej Klary są dla nich najważniejsze. Nosidełko jest nie tylko modne, ale i bardzo użyteczne. Dlatego Lewandowska chętnie i często z niego korzysta.

Anna Lewandowska pochwaliła się ostatnio na Instagramie zdjęciem, na którym trzyma Klarę właśnie w nowym nosidełku. Jest ono warte 350 zł, według producenta wygląda jak zamotana chusta elastyczna, jest wykonane z wysokiej jakości bawełny. Co ciekawe, ma dodatkową kieszeń, która może posłużyć za zasłonę podczas karmienia piersią. Wszystko po to, by Ania i Klara czuły się bardzo komfortowo.

Robert, Anna i Klara Lewandowscy od kilku dni przebywają w swojej rezydencji na Warmii. Spędzają tam czas z przyjaciółmi, łapiąc promienie słońca i ciesząc się wspólnym czasem. Ta sielanka potrwa do końca czerwca – 1 lipca Robert Lewandowski wróci bowiem do treningów w Bayernie Monachium.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: