SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna polacy za granicą Łukasz Teodorczyk świętował wygraną z... wyimaginowanym papierosem!

Łukasz Teodorczyk świętował wygraną z... wyimaginowanym papierosem!

03.10.2016, godz. 10:04
Łukasz Teodorczyk_1pub
Łukasz Teodorczyk po meczu Standard Liege - Anderlecht 0:1 foto:

Anderlecht Bruksela w niedzielę zgarnął komplet punktów w bardzo ważnym spotkaniu wyjazdowym ze Standardem Liege. To pozwoliło ekipie ze stolicy Belgii odskoczyć od jednych z głównych rywali do mistrzowskiego tytułu. Bohaterem meczu został Łukasz Teodorczyk, którego gol przesądził o wygranej gości. Po końcowym gwizdku Polak błysnął także niecodzienną celebracją wygranej.

Fani Standardu Liege nie mogli pogodzić się z porażką z Anderlechtem Bruksela. Zdaniem wielu z nich Łukasz Teodorczyk faulował przy golu bramkarza rywali i bramka nie powinna zostać uznana. Sędzia przewinienia się nie dopatrzył i przyjezdni po końcowym gwizdku mogli świętować minimalne zwycięstwo 1:0. To dodatkowo podgrzało atmosferę na trybunach. Z jednego z sektorów poleciała nawet zapalniczka, która trafiła w głowę Urosa Spajicia. Do Serba szybko podbiegł Teodorczyk, by sprawdzić czy koledze nie stało się coś poważnego.

Gdy napastnik reprezentacji Polski upewnił się, że Serb jest cały i zdrowy, postanowił zagrać na nosie kibicom gospodarzy jeszcze raz. Podniósł z ziemi zapalniczkę i udawał, że zapala papierosa na środku boiska, mając przy tym bardzo dumną minę. Swoim zachowaniem snajper rozbawił innych piłkarzy Anderlechtu, którzy niemal pokładali się ze śmiechu.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: