SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna polacy za granicą Mama Anny Lewandowskiej modli się o gole Roberta

Mama Anny Lewandowskiej modli się o gole Roberta

23.05.2017, godz. 13:30
Robert Lewandowski
Robert Lewandowski foto: EAST NEWS

Maria Stachurska to realizatorka filmowa, skupiająca się przede wszystkim na tematyce religijnej. Prywatnie jest mamą Anny Lewandowskiej i teściową Roberta. W rozmowie z "Gościem Niedzielnym" dużo mówiła o swojej córce i jej mężu. Zdradziła nawet, że przed ważnymi meczami modli się za gole snajpera Bayernu.

Maria Stachurska zajmuje się reżyserią filmu "Położna", o słudze Bożej Stanisławie Leszczyńskiej. Porównała jej historię do tego, co ostatnio przechodziła jej córka. - Oczekując pierwszego dziecka, napisała książkę o ciąży, przygotowaniu do porodu, podobno świetną merytorycznie. Widzę tu pewne podobieństwo z ciocią Stasią Leszczyńską – tamta służyła kobietom w ciąży i moja Ania też to robi, choć w inny sposób i w innej rzeczywistości - mówiła mama Ani dla "Gościa Niedzielnego".

W rozmowie z tygodnikiem odniosła się także do męża swojej córki. Przede wszystkim mówiła o jego niesamowitej popularności. Robert jest rozpoznawany dosłownie wszędzie, przy każdej okazji. - Gapie śledzą go na każdym kroku. Nawet nie ma spokoju w... kościele - wyjawiła Maria Stachurska, której religijność pomaga kapitanowi reprezentacji Polski. Czy to dzięki niej strzela gola za golem?

Zapytana o to, czy modli się za bramki "Lewego", odpowiedziała. - Czasami, szczególnie gdy Robert dzwoni i mówi: „Mam dziś baaardzo ważny mecz”, to ja wiem, co mam robić. Jak widać, Matka Boża świetnie strzela gole - śmiała się.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: