SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna polacy za granicą Post o narodzinach córki Lewandowskich wart ponad pół miliona złotych!

Post o narodzinach córki Lewandowskich wart ponad pół miliona złotych!

08.05.2017, godz. 10:08
Robert Lewandowski z córką
Robert opublikował na Instagramie zdjęcie z córką foto: print screen Instagram

W czwartek 4 maja Robert i Anna Lewandowscy zostali szczęśliwymi rodzicami malutkiej Klary. Kapitan reprezentacji Polski szybko pochwalił się tym na Facebooku, a post zdobył tysiące "lajków" i komentarzy. Jak wyliczył serwis "Napoleoncat.com" wartość tego wpisu 24 godziny po wrzuceniu go do sieci wynosiła... pół miliona złotych! A łatwo można wyliczyć, że teraz jest ona jeszcze wyższa.

To był z pewnością jeden z najszczęśliwszych, o ile nie najszczęśliwszy dzień w życiu Roberta i Anny Lewandowskich. Na świat przyszło ich pierwsze dziecko - córeczka Klara - a radości rodziców nie było końca. Nietrudno więc się dziwić, że kapitan reprezentacji Polski postanowił pochwalił się tym wielkim wydarzeniem na swoim profilu na Facebooku.

Wrzucony w czwartek 4 maja post błyskawicznie zyskał ogromną popularność. Fani gratulowali świeżo upieczonemu tacie, komentowali zdjęcie czy udostępniali je na swoich profilach. Przez 24 godziny od udostępnienia wpisu w sieci zyskał on ponad 400 tysięcy interakcji, co wyliczył serwis "Napoleoncat.com". Ponadto pokusił się on o wyliczenie wartości posta i okazało się, że w celu osiągnięcia takiego wyniku potencjalny reklamodawca musiałby zapłacić pół miliona złotych!

- Szczegółowe dane pokazują, iż jest 21 krajów, z których pochodzi ponad 100 tys. fanów fanpage'a Lewandowskiego. Stanowią oni 84 procent wszystkich fanów. Koszt uzyskania jednego zaangażowania do posta dla grupy odbiorców odpowiadającej aktywnym użytkownikom strony Lewandowskiego (osoby w wieku powyżej 13 lat, pochodzące z jednego ze wspomnianych wyżej 21 krajów i zainteresowane Robertem Lewandowskim) to, według aktualnych stawek Facebooka (stawka sugerowana), 1,19 zł. Przy łącznej liczbie interakcji na poziomie 418 tysięcy daje to kwotę pół miliona złotych - czytamy w analizie przeprowadzonej przez serwis. Wyliczenia te były robione dobę po opublikowaniu wpisu. Na podstawie powyższych danych można więc łatwo stwierdzić, że obecnie wartość posta "Lewego" jest jeszcze większa i z pewnością przekracza 500 tysięcy złotych!

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: