Stadio Olimpico jak basen...

Autor: Internet

Roma - Sampdoria: Szczęsny i Linetty ZALANI w Rzymie! [WIDEO]

2016-09-11 19:17

Polski mecz na Stadio Olimpico - AS Roma Wojciecha Szczęsnego podejmowała Sampdorię Genua Karola Linnety'ego. Biało-czerwoni zapamiętają to spotkanie na długo, bo długo... nie było dane im go dokończyć. Co się stało w Wiecznym Mieście?

Doria niespodziewanie prowadziła z La Magica 2:1. Gospodarze rozpoczęli wg planu - już w ósmej minucie do bramki genuańczyków trafił Mohamed Salah. Goście przebudzili się jednak i wyszli na prowadzenie po trafieniach Luisa Muriela i Fabio Quagliarellii. Od początku padało, a deszcz nasilał się z każdą minutą. Potem doszedł jednak sporych rozmiarów grad. Po przerwie spotkania długo nie wznowiono. W końcu - po godzinie czekania - piłkarze rozpoczęli II połowę. Skończyło się 3:2 dla Romy, po golach Edina Dżeko i bożyszcza miejscowych kibiców, Francesco Tottiego. W niedzielę grało też Cagliari Bartosza Salamona. Reprezentacyjny obrońca zagrał pełny mecz, ale jego ekipa uległa Bolonii 1:2. Dużo lepiej wypadł nasz duet z Neapolu - w sobotę wieczorem Napoli pokonało Palermo 3:0, a Piotr Zieliński zaliczył asystę. Arkadiusz Milik bramki nie zdobył.