SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna polacy za granicą Szczęsny znów ZAKPIŁ z Krychowiaka. "Jeździ za mną po całej Europie" [ZDJĘCIA]

Szczęsny znów ZAKPIŁ z Krychowiaka. "Jeździ za mną po całej Europie" [ZDJĘCIA]

31.05.2017, godz. 20:04
Szczęsny z Krychowiakiem zrobili zgrupowanie na Santorini
Wojciech Szczęsny z Mariną i Grzegorz Krychowiak z Celią zrobili zgrupowanie na Santorini foto: instagram

Tuż przed zgrupowaniem kadry w Warszawie Grzegorz Krychowiak (27 l.) i Wojciech Szczęsny (27 l.) wyskoczyli razem na gorącą grecką wyspę Santorini. Dwaj przyjaciele z reprezentacji Polski zabrali oczywiście swoje piękne ukochane - Marinę Łuczenko (28 l.) i Celię Jaunat (25 l.). Tam ładują akumulatory przed meczem z Rumunią (10 czerwca). Nie zabrakło oczywiście żartów. Szczęsny znów zakpił z Krychowiaka.

Santorini to jedna z najpiękniejszych wysp na Morzu Egejskim, więc Grzegorz, Celia, Wojtek i Marina wypoczywają, podziwiając zapierające dech w piersiach malownicze widoczki. A francuska ukochana Krychowiaka, jak zawsze zachwyca kobiecymi kształtami, pozując do zdjęć w naprawdę odważnym kostiumie kąpielowym. Fani modelki są zachwyceni i trudno im się dziwić. Swoją drogą ciekawe, jak Celia dogaduje się z Mariną, żoną Szczęsnego. Ciekawe, czy ukochane bramkarza i pomocnika reprezentacji Polski polubiły się i chętnie spędzają razem czas, tak jak ich przystojni faceci, którzy znają się jeszcze z czasów wspólnych występów w młodzieżowych reprezentacjach.
Wojciech Szczęsny i Grzegorz Krychowiak ładują akumulatory na gorącej greckiej wyspie, ale myślami są już przy ważnym meczu z Rumunią. O punkty w eliminacjach MŚ biało-czerwoni zagrają 10 czerwca. "Operacja Warszawa rozpoczęta" - napisał "Krycha" na Instagramie w komentarzu do zdjęcia z Santorini. Nie zabrakło też żartów. Wojtek i Grzesiek lubią sobie dogryzać w portalach społecznościowych i teraz też bramkarz Romy błysnął dowcipem. Moj najwiekszy fan. Jak zwykle jezdzi za mna po całej Europie" - podpisał zdjęcie, na którym pozuje razem z Krychowiakiem.

Moj najwiekszy fan @grzegorz.krychowiak jak zwykle jezdzi za mna po calej Europie #santorini #greece #szczesny

Post udostępniony przez Wojciech Szczesny (@wojciech.szczesny1) 31 Maj, 2017 o 7:23 PDT

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: