SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna polacy za granicą Szejkowie i zabawy z... gepardami. Reprezentant Polski wspomina pobyt w Arabii [WIDEO]

Szejkowie i zabawy z... gepardami. Reprezentant Polski wspomina pobyt w Arabii [WIDEO]

27.04.2017, godz. 10:39
Łukasz Szukała
foto: Instagram

Jeszcze kilka lat temu Łukasz Szukała był podstawowym stoperem reprezentacji Polski. Obecnie to piłkarz Osmanlisporu, ale w barwach tureckiej ekipy w tym sezonie zagrał tylko trzy razy, dlatego też wzięło go na wspominki czasów, gdy występował w Al Ittihad w Arabii Saudyjskiej. Petrodolary, szejkowie i... zabawy z gepardami - tak swego czasu wyglądała jego codzienność.

Łukasz Szukała gra obecnie w tureckim Osmanlisporze. A właściwie "gra", bo w tym sezonie wystąpił w zaledwie trzech spotkaniach swojej drużyny. Nic tego nie zapowiadało, w końcu jeszcze nie tak dawno temu był podstawowym stoperem reprezentacji Polski i z powodzeniem występował w takich klubach jak Steaua Bukareszt czy Al Ittihad.

Najwyraźniej 32-latek mocno tęskni za tymi czasami, bo ostatnio wzięło go na wspominki. Na Instagrama wrzucił filmik obrazujący jak wyglądało jego życie w Arabii Saudyjskiej. I trzeba przyznać, że pod wieloma względami robi wrażenie. Eleganckie mieszkanie, gustowne wykończenia i ozdoby oraz biegający po dywanie... gepard!

Jakby tego było mało Szukała nie tylko go obserwował, ale wręcz się z nim bawił. Widać było jednak, że młody zwierzak był nieco zawstydzony obecnością polskiego piłkarza i nie pałał specjalną ochotą na figle.

Petrodolary, upały, szejkowie i dzikie zwierzęta - tak swego czasu wyglądała codzienność obrońcy. A teraz pozostało siedzenie na ławce w dziewiątym klubie ligi tureckiej.

just found this video Memories! #cheetah #amazing #beautiful #ittihad #jeddah #arabia #animals #enjoylife #memoriesforlife #love

Post udostępniony przez its ME ☺️ Lukasz Szukala (@szukala1919) 26 Kwi, 2017 o 6:31 PDT

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: