SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna polacy za granicą Wojciech Szczęsny robi show we Włoszech. Tym razem uczy się... arabskiego!

Wojciech Szczęsny robi show we Włoszech. Tym razem uczy się... arabskiego!

16.12.2016, godz. 16:38
Wojciech Szczęsny
Wojciech Szczęsny foto: EAST NEWS

O tym, że Wojciech Szczęsny ma w sobie coś z aktora i komediowca wiemy nie od dziś. Bramkarz przed kamerą czuje się jak ryba w wodzie, o czym przekonuje nas podczas zgrupowań reprezentacji Polski.  Swoimi talentami dzieli się również z fanami AS Romy, pokazując wrodzony luz i rozśmieszając ich do łez. Czym tym razem zaskoczył Nas zawodnik "Rzymian"?

W tym sezonie klub AS Roma ma powody do szczęścia. Po 16 meczach drużyna Luciano Spallettiego utrzymuje się na pozycji v-ce lidera tabeli i traci tylko cztery punkty do lidera - Juventusu Turyn. Marketingowcy i PR-owcy klubu ze stolicy Włoch postanowili podzielić się swoim szczęściem w fanami, publikując zabawne filmiki na swoim Facebook'owym fanpage'u. Oczywiście, głownym showmanem i gwiazdą komediowo-rozrywkowej strony klubu z Rzymu jest nie kto inny, jak Wojciech Szczęsny! Tym razem bramkarz uczy się języka arabskiego, wysilając się bardziej niż podczas niejednego meczu! Jego nauczycielem jest kolega z drużyny, Egipcjanin Mohamed Salah.

Jakim uczniem był Wojtek? Polak po raz kolejny pokazuje swój wrodzony luz i pewność siebie przed kamerą. Zobaczcie sami:

autor: Łukasz Biernacki zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: