SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna premier league Kapustka zachwycił na pierwszym treningu Leicester City! Jak skomentował transfer?

Kapustka zachwycił na pierwszym treningu Leicester City! Jak skomentował transfer?

03.08.2016, godz. 17:51
Bartosz Kapustka
Bartosz Kapustka foto: EAST NEWS

Bartosz Kapustka w środę 3 sierpnia oficjalnie stał się nowym piłkarzem Leicester City! Angielskie media spekulują, że mistrzowie kraju zapłacili za Polaka około 9 mln euro. Nasz utalentowany pomocnik już zachwycił na pierwszym treningu! Jak skomentował swój transfer? Na Facebooku nie krył ogromnego zadowolenia.

Bartosz Kapustka wreszcie jest "Lisem". O jego przejściu do Leicester City było głośno już od paru dni. Wszyscy wiedzieli, że opuści Cracovię na rzecz drużyny mistrza Anglii. Brakowało jedynie potwierdzenia. W środę klub i trener Claudio Ranieri oficjalnie przywitali Kapustkę w drużynie. Pomocnik reprezentacji Polski nie traci czasu, gdyż już dołączył do kolegów w Sztokholmie, gdzie ma szansę wystąpić w sparingu z FC Barceloną! Jak spisał się na pierwszym treningu?

Swój transfer Kapustka skomentował na Facebooku. Przyznał, że gra w Leicester City, czyli drużynie mistrza Premier League, w tak młodym wieku jest dla niego ogromnym zaszczytem. Da z siebie wszystko, aby w nowym klubie pokazać pełnię możliwości. Wpis opatrzył grafiką w nowych barwach.

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: