SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna reprezentacja Anna Lewandowska urodziła! Zobacz ZDJĘCIE córeczki Roberta Lewandowskiego!

Anna Lewandowska urodziła! Zobacz ZDJĘCIE córeczki Roberta Lewandowskiego!

04.05.2017, godz. 14:17
Robert Lewandowski został ojcem!
Robert Lewandowski został ojcem! foto: Robert Lewandowski/FACEBOOK

Stało się! Anna Lewandowska wreszcie urodziła i wraz z Robertem zostali szczęśliwymi rodzicami. Ich wyczekana córeczka została przedstawiona światu w czwartek 4 maja. Od kilku miesięcy ciąża żony kapitana reprezentacji Polski była jednym z głównych tematów w mediach, a teraz w końcu doszło do szczęśliwego rozwiązania.

 

O tym, że Anna Lewandowska jest w ciąży, świat dowiedział się w grudniu 2016 roku, za sprawą… jej męża Roberta. Snajper Bayernu Monachium i kapitan reprezentacji Polski strzelił pięknego gola w starciu Ligi Mistrzów z Atletico Madryt, a po bramce pobiegł po piłkę i schował ją pod koszulką komunikując, że niedługo zostanie szczęśliwym ojcem. Od tamtej pory dziecko Lewandowskich stało się jednym z dominujących tematów w polskich mediach, a sama Lewandowska na Facebooku czy Instagramie co i rusz chwaliła się pięknymi zdjęciami, na których widać było wyraźnie, że w stanie błogosławionym wprost promienieje.


fot. Instagram

Na fotografiach rzucał się w oczy coraz mocniej zaokrąglający się brzuch, ale żona kapitana reprezentacji nie rezygnowała z treningów. Prowadziła też różne szkolenia i kursy dotyczące ciąży, aż wreszcie urodziła. W czwartek 4 maja jej mąż pochwalił się zdjęciem na Instagramie. "Dumny tata Klary. Wspaniałe uczucie" - napisał "Lewy". Teraz Robert i Anna są szczęśliwymi rodzicami, a ich córeczka czuje się dobrze. I możemy być pewni, że z perfekcjonistycznym podejściem do życia i pracy Lewandowskich ich malutka dziewczynka będzie miała znakomite warunki do rozwoju i bardzo szczęśliwe dzieciństwo. Świeżo upieczonym rodzicom składamy serdecznie gratulacje!

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: