SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna reprezentacja Kamil Grosicki ma urodziny! Z Rumunią może liczyć na TURBOprezent

Kamil Grosicki ma urodziny! Z Rumunią może liczyć na TURBOprezent

08.06.2017, godz. 10:12
Kamil Grosicki
Kamil Grosicki foto: CYFRA SPORT

8 czerwca 2017 roku Kamil Grosicki skończył 29 lat! Reprezentant Polski nie ma jednak czasu na huczne świętowanie, bowiem już w sobotę biało-czerwoni zmierzą się z Rumunią w ramach eliminacji MŚ 2018. Prezes PZPN Zbigniew Boniek już wie, jaki prezent dostanie "TurboGrosik". Skrzydłowego czeka wspólne świętowanie z kibicami na PGE Narodowym w Warszawie.

Kamilowi Grosickiemu z okazji urodzin zawsze można było życzyć spełnienia marzeń, czyli transferu do angielskiej Premier League. Ten cel zrealizował jednak zimą 2017 roku, więc teraz trzeba mu życzyć zdrowia, sukcesów, a przede wszystkim asyst i goli w meczu eliminacji mistrzostw świata Polska - Rumunia. Zbigniew Boniek na Twitterze zapowiedział, że "Grosik" już może być pewny wyjątkowego prezentu. Na pewno zagra na PGE Narodowym! Będzie to dla niego wyjątkowy występ.

Grosicki zawsze podkreślał, że gra w kadrze jest dla niego największym wyróżnieniem. Może się cieszyć, że jego 50. występ w narodowych barwach przypadnie na mecz z Rumunią, przed polską publicznością. Kibice na pewno złożą mu życzenia i będą wspierać dopingiem. "TurboGrosik" na Twitterze nie krył ogromnego zadowolenia.

Czy uda mu się strzelić dziesiątą bramkę dla reprezentacji Polski w sobotę? To byłby najlepszy prezent na urodziny. Pozwoliłby także biało-czerwonym umocnić się na pozycji lidera grupy eliminacji MŚ 2018. Piłkarze Adama Nawałki mają aż sześć punktów przewagi nad drugą Czarnogórą i trzecią Dania.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: