SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna reprezentacja Polska - Węgry. NA ŻYWO w internecie. Transmisja LIVE w TV

Polska - Węgry. NA ŻYWO w internecie. Transmisja LIVE w TV

15.11.2011, godz. 12:58
Reprezentacja Polski
Reprezentacja Polski foto:

Przygotowująca się do Euro 2012 reprezentacja Polski zagra towarzyskie spotkanie z Węgrami. Początek meczu na Stadionie Miejskim w Poznaniu o 20:30. Gwizdek24.pl tradycyjnie przypomina o transmisji na żywo, którą przeprowadzi TVP 1 i TVP Sport. Mecz można obejrzeć za darmo w internecie.

- Polacy i Węgrzy to zaprzyjaźnione narody, ale dziś przyjaźni nie będzie, my tu przyjechaliśmy jako przeciwnicy. Chcemy wygrać, to nasz pierwszy krok w przygotowaniach do eliminacji mistrzostw świata - powiedział gracz reprezentacji Węgier Balazs Dzsudzsak.

POLSKA - WĘGRY LIVE ONLINE

TRANSMISJA 1

TRANSMISJA 2

- Ta atmosfera, związana z logo na koszulkach, nie jest taka jakiej byśmy sobie życzyli. Nie wiem, jaka będzie frekwencja, ale liczę, że nawet jak przyjdzie pięć tysięcy kibiców, to są w stanie wspomóc nas dopingiem. Jest teraz mały kryzys, ale wierzę, że fani nie zostawią tego zespołu samego - powiedział w rozmowie z Polską Agencją Prasową - Franciszek Smuda.

POLSKA - WĘGRY NA ŻYWO W TV

- Podglądałem grę obrońców w konkretnych sytuacjach, obserwowałem jak zachowują się pod presją. Starałem się zapamiętać, jak rozgrywają piłkę od tyłu, że w trudnych sytuacjach nie zawsze wybijają przed siebie. Trzeba będzie wyciągnąć wnioski z tego, co widziałem - powiedział Marcin Komorowski.


Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: