SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna reprezentacja Tomasz Iwan wyleci z reprezentacji? Sądne dni w kadrze Polski

Tomasz Iwan wyleci z reprezentacji? Sądne dni w kadrze Polski

16.10.2016, godz. 19:04
tomasz iwan
foto: Brak agencji

Po tym jak na jaw wyszły fakty dotyczące imprezy reprezentantów Polski na ostatnim zgrupowaniu w kadrze dojdzie do czystek. Na celowniku znaleźli się między innymi Artur Boruc i Łukasz Teodorczyk. Jednak nie tylko dla zawodników nadchodzą sądne czasy. Zwolniony może zostać także Tomasz Iwan, pełniący funkcję dyrektora reprezentacji.

Tomasz Iwan od samego początku był prawą ręką Adama Nawałki. Selekcjoner zabierał swojego współpracownika do Francji, by wybierać bazę noclegową dla kadry na Euro 2016. Jego cichym zadaniem jest pełnienie roli łącznika między sztabem szkoleniowym a piłkarzami. Jak podał "Przegląd Sportowy" Iwan zbyt bardzo jednak zżył się z piłkarzami i zawsze staje po ich stronie. Dyrektor miał także brać udział w imprezach, które organizowali sobie reprezentanci, a o których kibice dowiedzieli się w minionym tygodniu po słabym, choć wygranym 2:1, meczu z Armenią.

Adam Nawałka może teraz żałować, że Tomasz Iwan został obdarzony tak wielkim zaufaniem. Podczas gdy selekcjoner ze sztabem odbywali wielogodzinne narady dotyczące gry zespołu, piłkarze bawili się we własnym gronie. Dziennikarze "PS" podali, że Iwan zbyt popuścił pasa gwiazdom, a on sam bardziej wkomponował się w ich grupę. To właśnie dyrektor siedział z piłkarzami w nocy, rozmawiając o wrażeniach ze spotkań. Problem w tym, że te spotkania kończyły się często nad ranem.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: