SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna reprezentacja Grosicki, Peszko i Boruc bawią się na Ibizie. Ale zgrupowanie! [ZDJĘCIA]

Grosicki, Peszko i Boruc bawią się na Ibizie. Ale zgrupowanie! [ZDJĘCIA]

13.06.2017, godz. 17:15
Kamil Grosicki, Sławomir Peszko i Artur Boruc na wakacjach
Kamil Grosicki, Sławomir Peszko i Artur Boruc wspólnie spędzają wakacje foto: Instagram

Po zwycięstwie nad Rumunią (3:1) reprezentanci Polski wreszcie mogli udać się na upragnione wakacje. Jedni, jak Robert Lewandowski, czas wolny spędzają spokojnie na spacerach z rodziną, inni zabrali swoje partnerki i ruszyli do klubowej stolicy Europy. Kamil Grosicki i Sławomir Peszko dołączyli do Artura Boruca na Ibizie i wspólnie z byłym bramkarzem naszej kadry spędzają swoje urlopy.

Nie jest tajemnicą, że Kamil Grosicki i Sławomir Peszko od lat są najlepszymi przyjaciółmi. Panowie wspólnie spędzają sylwestra, składają sobie życzenia na urodziny. Razem także wyjeżdżają na wakacje. Trzecim muszkieterem okazuje się być Artur Boruc. Bramkarz, który jakiś czas temu zrezygnował z gry w reprezentacji, od kilku dni przebywa z ukochaną żoną Sarą Mannei na Ibizie. Tuż po triumfie w eliminacjach MŚ 2018 nad Rumunią do golkipera dołączyli z partnerkami "Grosik" i "Peszkin".

Zobacz: Lewandowski ma wreszcie czas dla żony. "Nareszcie razem"

Po przylocie cała grupa zrobiła sobie wspólne zdjęcie. Na Instagramie zamieścił je niemal każdy z obecnych. "Znowu razem" - napisał Kamil Grosicki. Anna Peszko, żona pomocnika Lechii Gdańsk, napisała krótko: "Przyjaciele". Bardziej literacki opis zamieścił przy fotografii Artur Boruc. "Trzej muszkieterowie. Dobrej nocy" - napisał. Co ciekawe na jednej z wersji zdjęcia golkiper trzyma w rękach paczkę papierosów. Najwyraźniej już pali się do dobrej zabawy!

Jedno zdjęcie ..trzech króli #ibiza

Post udostępniony przez Slawomir Peszko (@slawomirpeszko) 13 Cze, 2017 o 5:05 PDT

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: