Adam Buksa

Autor: cyfrasport Adam Buksa

Po przegranej w Hamburgu

Adam Buksa o meczu z Holandią na EURO. Padły słowa o mieszanych uczuciach, kadrowicz nie zamierza składać broni

2024-06-16 17:27

Wydawało się, że reprezentacja Polski urwie punkty w meczu z Holandią. Zabrakło niewiele, ale to jednak rywale wygrali 2:1 w pierwszym spotkaniu na mistrzostwach Europy. Strzelec gola dla polskiej drużyny Adam Buksa mówi o meczu z Holandią na EURO. Padły słowa o mieszanych uczuciach, ale kadrowicz nie zamierza składać broni.

Głowy do góry i walczymy dalej

To właśnie Adam Buksa w pierwszej połowie strzelił gola dla Polski. Wykorzystał podanie z rzutu rożnego ze strony Piotra Zielińskiego. - Holendrzy prowadzili grę, ale mieliśmy swoje bardzo dobre sytuacje również po starcie drugiej bramki - powiedział Adam Buksa w rozmowie w TVP Sport. - Wielka szkoda, że kończymy ten mecz z zerowym dorobkiem. Na pewno zagraliśmy dobre spotkanie przeciwko bardzo dobremu przeciwnikowi. Ale liczą się punkty, a na dziś ich brak. Ale nie składamy broni. Mamy dwa mecze, w których możemy powalczyć, zdobyć punkty i liczyć się w grze o awans. Głowy do góry i walczymy dalej - zadeklarował.

Reprezentacja Polski po dramatycznym meczu przegrała z Holandią na inaugurację Euro 2024

Jeszcze jest dużo do wygrania

W pierwszej połowie wyrównali, a w końcówce spotkania zdobyli zwycięską bramkę. - Mam mieszane uczucia, bo najpierw była w euforia - tłumaczył Buksa. - A teraz mi po prostu przykro, że ten mecz przegraliśmy. Na razie muszę ochłonąć. Musimy skoncentrować się na regeneracji, bo jeszcze jest dużo do wygrania - podkreślił napastnik reprezentacji Polski.

Piękna ukochana Nicoli Zalewskiego przyłapana na stadionie! Rozgrzała fanów gorącym zdjęciem!

Quiz. Czy rozpoznasz piłkarzy z PRL-u. Brak 15/15 to wstyd dla fanów futbolu!