Magdalena Fręch - Camila Giorgi Transmisja TV Miami Open Gdzie oglądać mecz Fręch - Giorgi STREAM ONLINE LIVE 20.03.2024

Autor: AP Wimbledon 2024: Magdalena Fręch - Beatriz Haddad Maia Kiedy mecz? O której godzinie? TRANSMISJA TV, Gdzie oglądać

IO 2024

Magdalena Fręch odpada w Paryżu! Bolesna porażka z Tomovą, wygrana nie dla Polki!

2024-07-28 20:21

Magdalena Fręch odpadła z Igrzysk Olimpijskich w Paryżu! Polka, która jeszcze w piątek grała finał WTA 250 w Pradze przegrała z Bułgarką Wiktorią Tomową 0:2. Polka stoczyła prawdziwy bój, jednak nie dała rady przejść do kolejnej rundy.

Magdalena Fręch przegrała z Bułgarką Wiktorią Tomową 4:6, 6:7 (4-7) w pierwszej rundzie tenisowego turnieju olimpijskiego w Paryżu. Spotkanie trwało godzinę i 53 minuty. 26-letnia Polka jeszcze w piątek grała w finale turnieju WTA w Pradze, gdzie uległa Magdzie Linette.

Fręch słabo weszła w mecz. Przegrywała 1:3, a potem nie zdołała odrobić strat i ostatecznie uległa 4:6.

Drugiego seta rozpoczęła od prowadzenia 2:0, jednak potem przegrała pięć gemów z rzędu. Tomowa nie wykorzystała piłki meczowej i przebieg spotkania uległ zmianie. Fręch wyrównała na 6:6. Doszło do tie-breaka, w którym Bułgarka triumfowała 7-4.

Po Polce widać było zmęczenie. Nie zdążyła się zregenerować po turnieju w stolicy Czech.

W drugiej rundzie singla wystąpią dwie polskie tenisistki. W poniedziałek rozstawiona z numerem 1. Iga Świątek zmierzy się z Francuzką Diane Parry, a Magda Linette zagra z Włoszką Jasmine Paolini