14. dzień igrzysk RELACJA NA ŻYWO: Natalia Kaczmarek

Autor: Cyfra Sport 14. dzień igrzysk RELACJA NA ŻYWO: Natalia Kaczmarek

IO 2024

Natalia Kaczmarek z brązowym medalem Igrzysk Olimpijskich! Bijemy wielkie brawo, wielki bieg Polki!

2024-08-09 20:04

Mamy kolejny medal na Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu! Natalia Kaczmarek dokonała wielkiej sztuki w finale biegu na 400 metrów i wywalczyła brązowy medal Igrzysk Olimpijskich! Te sceny przejdą do historii polskiej lekkoatletyki, bijemy brawo!

Natalia Kaczmarek z brązowym medalem igrzysk olimpijskich! Polka, która była jedną z wielkich faworytek do zwycięstwa w biegu na 400 metrów dokonała wielkiej sztuki i zdobyła kolejny medal dla reprezentacji Polski! Wyczyn Kaczmarek przejdzie do historii, bijemy brawo!

Natalia Kaczmarek z medalem Igrzysk Olimpijskich! Polka brązowa w Paryżu!

Natalia Kaczmarek zdobyła kolejny medal Igrzysk Olimpijskich! Reprezentantka Polski zapisała się w historii i zdobyła krążek w biegu na 400 metrów! Po wielkiej walce z reprezentantką Irlandii Adeleke i  w ostatecznym biegu finałowym Polka osiągnęła rezultat 48,98 ulegając tylko reprezentantce Panamy Mariledy Paulino (48,17)  ISalwie Eid Naser z Bahrajnu (48,53)! Dla Natalii Kaczmarek medal zdobyty w Paryżu jest trzecim w trakcie jej olimpijskich startów. W Tokio zdobyła złoto w sztafecie mieszanej i srebro w sztafecie.