Arminia - Bayern: GOLE Roberta Lewandowskiego! Niesamowita forma Polaka [WIDEO]

2020-10-17 19:12 mso
Robert Lewandowski, Bayern Monachium
Autor: East News Robert Lewandowski

Arminia Bielefeld - Bayern Monachium: Gol Roberta Lewandowskiego. Bramka Roberta Lewandowskiego w meczu Arminia - Bayern. Znakomity początek sezonu zalicza Robert Lewandowski. Kapitan reprezentacji Polski w barwach Bayernu radzi sobie znakomicie. Uskrzydlony indywidualnymi nagrodami dalej podkreśla znakomitą formę. Tym razem trafił do siatki w meczu z Arminią Bielefeld. To jego szóste trafienie w obecnych rozgrywkach Bundesligi. Po chwili nasz rodak dorzucił także siódmą bramkę.

Cóż to jest za rok w wykonaniu Roberta Lewandowskiego. Polski napastnik słusznie został najlepszym piłkarzem minionego sezonu - został też nagrodzony specjalną statuetką przez UEFA. Początek nowych rozgrywek w jego wykonaniu jest równie znakomity. O tym, że jest w znakomitej formie przekonał także podczas znakomitego spotkania "Bawarczyków" z Arminią Bielefeld. Trafił do siatki po raz szósty w tym sezonie Bundesligi. I to jak! Leon Goretzka zbiegł ze skrzydła, podał do Polaka, a ten mimo asysty obrońcy, znalazł drogę do siatki.

Nie minęło wiele czasu, a "Lewy" dorzucił także drugie trafienie, podwyższając wynik tuż przed przerwą na 3:0! Przy kolejnym golu miał nieco więcej szczęścia. Piłka po rykoszecie minęła golkipera.

Najnowsze