FSV Mainz - Hannover 1:1. Gol Sobiecha na wagę jednego punktu

2012-02-11 21:00

Artur Sobiech strzelił swojego pierwszego gola w Bundeslidze. Napastnik pojawił się na boisku w 85. minucie meczu i po zaledwie 240 sekundach spędzonych na murawie pokonał bramkarza Mainz. Trafienie Polaka dało Hannoverowi cenny wyjazdowy remis.

Wynik meczu w 7. minucie otworzył Mohamed Zidan, a asystę przy tym trafieniu odnotował Eugen Polanski. Do przerwy gospodarze prowadzili 1:0.

W drugiej połowie nic nie wskazywało na to, aby Hannover miał wywieźć z Mainz choćby jeden punkt. Tego dnia trenerski nos nie zawiódł jednak Mirko Slomki. Na 5 minut przed końcem meczu zdecydowal się wpuścić na boisko Artura Sobiecha, a ten owdzięczył mu się za to golem na wagę remisu.

Przeczytaj koniecznie: Artur Sobiech: To Tom Cruise nas natchnął - WYWIAD

Hannover zajmuje obecnie w Bundeslidze 7. miejsce i ma tyle samo punktów co będący pozycję wyżej Bayer Leverkusen (31 pkt.)