Robert Lewandowski

i

Autor: AP PHOTO Robert Lewandowski

Kapitan Bayernu wprost o Lewandowskim. Kategoryczny przekaz, Niemiec powiedział, co myśli

2022-05-24 18:31

Wciąż nie wiadomo, jakie losy czekają Roberta Lewandowskiego. Sam zawodnik jest zdecydowany na odejście z Bayernu Monachium, ale wszystkie karty w ręku mają włodarze tego klubu. Jeśli się uprą, kapitan reprezentacji Polski będzie musiał zostać w Bawarii do końca kontraktu. O zamieszanie wokół Lewandowskiego zapytany został Manuel Neuer. Kapitan Bayernu w tej sprawie wypowiedział się kategorycznie.

Wokół przyszłości Roberta Lewandowskiego powstaje coraz więcej znaków zapytania. Wciąż jednak są dwa rozwiązania sytuacji, w której znalazł się napastnik Bayernu Monachium. Albo będzie musiał zostać do końca kontraktu, a więc do lipca 2023 roku, albo Bawarczycy zgodzą się na transfer i ten dojdzie do skutku już tego lata.

Cezary Kulesza zabrał głos w sprawie transferu Lewandowskiego! Wspomniał o Zahavim, wszystko będzie jasne lada chwila?

Neuer szczerze o sytuacji Lewandowskiego. Jasny przekaz

Bo to, że Lewandowski chce odejść z Monachium, jest w zasadzie pewne. Świadczą o tym słowa nie tylko samego zawodnika, ale również jego agenta. Pini Zahavi udzielił niedawno mocnego wywiadu, w którym idzie na otwartą wojnę z Bayernem. Jeśli Lewandowski miałby gdzieś odejść, to najbardziej realną opcją wydaje się być FC Barcelona.

Jeden ruch Roberta Lewandowskiego wywołał prawdziwą konsternację! Wymowny post kapitana polskiej kadry

Kataloński klub miał już złożyć pierwszą ofertę za Polaka, ale na razie monachijczycy pozostają nieugięci. Przekaz płynący ze stolicy Bawarii jest jasny, Lewandowski w najbliższym okienku transferowym nigdzie nie odejdzie. O zdanie w sprawie całej sytuacji zapytany został również Manuel Neuer, kapitan mistrzów Niemiec.

Sonda
Jak oceniasz zachowanie Bayernu w stosunku do Lewandowskiego?

Neuer nie ma wątpliwości, co do Lewandowskiego. Zwrócił uwagę na jeden szczegół

W rozmowie z "Bildem" bramkarz w kategorycznych słowach zauważył, że kontrakt Polaka wciąż obowiązuje, a ewentualny transfer musi zostać poprzedzony rozmowami. - Zarówno Robert Lewandowski, jak i klub mają jasne pomysły. Robertowi został rok kontraktu, więc na razie jest związany z klubem. Jeśli jest chęć odejścia, to będą rozmowy, a wtedy klub musi się zastanowić nad tym, czy jest sens sprzedawać "Lewego", czy zatrzymać go - powiedział Neuer.

Reprezentant Niemiec zwrócił uwagę na ważny szczegół. Chodzi mianowicie o ewentualnego następcę Lewandowskiego. - Jeśli go sprzedasz, to jakie masz szansę na pozyskanie dobrego napastnika? Klub zawsze tworzył dobry skład, więc jestem pewien, że ponownie podejmiemy właściwe decyzje dla Bayernu - zauważył kapitan Bawarczyków.

Tomaszewski masakruje Lewandowskiego: To on jest winny!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze